SALİH ZEKİ MURZİOĞLU HABERLERİ

Salih Zeki Murzioğlu haber, Salih Zeki Murzioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Zeki Murzioğlu - 26.07.2018
Arjantin'in İstanbul Başkonsolosu Rivera Samsun'da
Arjantin'in İstanbul Başkonsolosu Diego Alvarez Rivera, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu ziyaret ederek, iki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin geliştirilmesine dair değerlendirmelerde bulundu.
Salih Zeki Murzioğlu - 20.06.2018
Teknoloji Yoğun Üretim Dönemine Süratle Girme İhtiyacı Var"
Programa, Vali Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü, Sait Bilgiç, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri, davetliler, iş insanları ile vatandaşları katıldı.
Salih Zeki Murzioğlu - 06.06.2018
Havza Tso'nun Geleneksel İftar Programı
Programa Kaymakam Metin Yılmaz, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Belediye Başkanı Murta İkiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Havza TSO Meclis Başkanı Mustafa Başaran, siyasi parti temsilcileri, TSO üyeleri ve davetliler katıldı.
Salih Zeki Murzioğlu - 16.05.2018
TOBB Yönetiminde Görev Dağılımı Belli Oldu
Söz konusu toplantıda yeni yönetimin görev dağılımı şu şekilde oluştu: "İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz (Başkan Yardımcısı), Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk (Başkan Yardımcısı), Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu (Başkan Yardımcısı), Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu (Başkan Yardımcısı), İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran (Başkan Yardımcısı), Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz (Sayman Üye), Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, (Üye), İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener (Üye), Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin (Üye), İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı Öztürk Oran (Üye), Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç (Üye), Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı (Üye), Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil (Üye), Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Üye).
Salih Zeki Murzioğlu - 16.05.2018
TOBB Yönetim Kurulu Görev Dağılımını Yaptı
TOBB 74. Genel Kurulu'nda yeniden başkanlığa seçilen M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında yeni dönemin ilk yönetim kurulu toplantısı dün yapıldı. Toplantıda belirlenen görev dağılımı şöyle: 1. Ali Kopuz (İstanbul TB) Başkan Yardımcısı 2. Selçuk Öztürk (Konya TO) Başkan Yardımcısı 3. Salih Zeki Murzioğlu (Samsun TSO) Başkan Yardımcısı 4.
Salih Zeki Murzioğlu - 15.05.2018
Atso Başkanı Çetin, TOBB Yönetiminde
ATSO'dan yapılan açıklamaya göre, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde yapılan seçimli genel kurulda, TOBB delegelerinin oyları ile belirlenen Yönetim Kurulu listesi şu isimlerden oluştu: "Salih Zeki Murzioğlu (Samsun TSO Başkanı), Cengiz Günay (Tekirdağ TSO Başkanı), Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Malatya TSO Başkanı), Selçuk Öztürk (Konya TO Başkanı), Mahmut Özgener (İzmir TO Başkanı), Öztürk Oran (İstanbul TO Başkanı), Ayhan Zeytinoğlu (Kocaeli SO Başkanı), Zeki Kıvanç (Adana SO Başkanı), Ali Kopuz (İstanbul TB Başkanı), Faik Yavuz (Ankara TB Başkanı), Özer Matlı (Bursa TB Başkanı), Engin Yeşil (Diyarbakır TB Başkanı), Tamer Kıran (İMEAK Deniz TO Başkanı).
Salih Zeki Murzioğlu - 15.05.2018
Hisarcıklıoğlu Yeniden TOBB Başkanı
Yeni TOBB Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: "Salih Zeki Murzioğlu (Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Cengiz Günay (Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Davut Çetin (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Oğuzhan Ata Sadıkoğlu (Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Selçuk Öztürk (Konya Ticaret Odası Başkanı), Mahmut Özgener (İzmir Ticaret Odası Başkanı), Öztürk Oran (İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı), Ayhan Zeytinoğlu (Kocaeli Sanayi Odası Başkanı), Zeki Kıvanç (Adana Sanayi Odası Başkanı), Ali Kopuz (İstanbul Ticaret Borsası Başkanı), Faik Yavuz (Ankara Ticaret Borsası Başkanı), Özer Matlı (Bursa Ticaret Borsası Başkanı), Engin Yeşil (Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı), Tamer Kıran (İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası Başkanı).
Salih Zeki Murzioğlu - 27.04.2018
Samsun Tso ile Hollanda&türkiye Ticaret Odası Arasında İş Birliği
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu da en büyük amaçlarından birinin kentin ticaretini ve ihracatını geliştirmek olduğunu kaydetti.
Salih Zeki Murzioğlu - 22.03.2018
Samsun 4. İnşaat Fuarı Açıldı
Fuarın Samsun'a ve bölgeye büyük bir potansiyel oluşturduğunu belirten Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Burada yapılan eser Samsun ekonomisine her geçen gün bir değer katıyor.
Salih Zeki Murzioğlu - 22.03.2018
Samsun 4. İnşaat Fuarı Açıldı
TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz de Samsun'un 15 günde bir fuar açılışı yapan kent haline geldiğini vurguladı. Kentte düzenlenen fuarların her birinin ziyaretçi bakımından rekorlar kırdığını belirten Alagöz, şöyle konuştu: "Geçen yıl fuarımızı 33 bin kişi ziyaret etmişti. Bu yıl daha üst sevilere çıkmak istiyoruz. İran, Irak ve Gürcistan'dan 112 iş adamı fuarda stant açan üretici firmalarımız ile ticari bağlantılar kurmak için Samsun'a geldi. Hem yeni iş bağlantıları kurulmasına imkan sağlanacak hem de yabancı iş adamlarımıza Samsun'un, Karadeniz'in doğal güzelliklerini tanıtabilme imkanımız olacak." Fuara, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile davetliler katıldı.
Salih Zeki Murzioğlu - 13.03.2018
Başkanlar Stk Temsilcileriyle Bafra'da Buluştu
Toplantıya Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Bafra ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Samsun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler, AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, çevre ilçelerin oda başkanları ve iş adamları katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salih Zeki Murzioğlu Haberleri | Salih Zeki Murzioğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Salih Zeki Murzioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Zeki Murzioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun Tso İş Birliği İçin Buluşturdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 00:48:22. #1.14#

title