SALİH ZEKİ MURZİOĞLU HABERLERİ

Salih Zeki Murzioğlu haber, Salih Zeki Murzioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Zeki Murzioğlu - 11.02.2019
Samsun Tso Meclis Üyeleri Eğitim Seminerine Katıldı
Murzioğlu, teşekkür etti Seminere katılan Samsun TSO meclis üyeleri, etkinliğin çok faydalı ve verimli geçtiği görüşünde birleşti. Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise katılımlarından dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, "Meclis üyelerimizin de oldukça yoğun geçen seminerden memnun kalmış olmaları bizleri ayrıca mutlu etti.
Salih Zeki Murzioğlu - 06.02.2019
Yapılandırmada Son Gün 28 Şubat
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) Samsun İl Müdürü Ünal Kaya, İŞKUR Samsun İl Müdürü Haşim Meydan ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Samsun İl Müdürü Tekin Balcı, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu makamında ziyaret etti.
Salih Zeki Murzioğlu - 14.12.2018
Yetkinlik ve Dijital Dönüşüm Merkezlerinin Sayısı Artacak"
Varank, faaliyetteki Bolu, Çorum, Düzce, Samsun, Tokat, Trabzon ve Zonguldak illerindeki teknoparklarda 164 firma bulunduğunu vurgulayarak, sözlerine şöyle devam etti: "Bu firmalar bugüne kadar 356 milyon liralık satış gerçekleştirirken, 30 milyon dolarlık ihracata imza attılar. Bununla birlikte bölgedeki teknoparklardaki doluluk seviyesi de yüzde 58. Bu rakam Türkiye'nin diğer bölgeleriyle karşılaştırıldığında aslında oldukça düşük. Buradan sizlere bir çağrıda bulunmak istiyorum. Teknoparklara dahil olun, Ar-Ge alanındaki yetkinliklerinizi mutlaka artırın. Yatırım ve üretim stratejilerinizde yüksek katma değerli üretim önceliğiniz olsun. Temel bilimler desteğinden faydalanarak nitelikli istihdama katkı sağlayın. Ar-Ge'ye yaptığınız yatırım size misliyle geri dönecek, bundan emin olabilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip edin, iş süreçlerinizle mutlaka bütünleştirin. Yalın üretim tekniklerini etkin şekilde kullanın. Bakın, 3 gün önce ülkemizin ilk yetkinlik ve dijital dönüşüm merkezini Ankara'da açtık. Firmalarımız bu merkezde yalın üretim tekniklerini uygulayarak öğrenebilecekler. Bu merkezin sadece Ankara ile sınırlı kalmasını istemiyoruz. OSB'leriniz bünyesinde faaliyet gösteren firmaları Ankara'daki eğitimlere katılmaya teşvik edebilirsiniz. Üretim süreciniz ne kadar yalınlaşırsa maliyetleriniz de o denli düşüyor ve rekabette güç kazanıyorsunuz. Ankara'daki merkez tek olmayacak. 2020 yılına kadar Türkiye genelinde bu tip merkezlerin sayısını 10'a çıkarmayı hedefliyoruz. Çalışanlarınızın dijital teknolojiler alanında farkındalığının artması da oldukça önemli. Bakanlığımız ve İŞKUR desteği ile hazırlanan eğitimler var. Elemanlarınızı bu eğitimlere de katılmaları yönünde teşvik edebilirsiniz. Karadeniz'in potansiyelini hep birlikte daha ileri taşıyabiliriz." "Sanayicileri desteklemek için çalışıyoruz" Bakan Varank, kendisinden önce konuşma yapan ve Samsun'da sanayinin gelişememesindeki rolü yerel yönetimlere yükleyen Samsun Sanayi ve Ticaret Odası (STSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'na da yanıt verdi.
Salih Zeki Murzioğlu - 14.12.2018
Üniversitelilerden "Amisos" Adıyla Kahve Markası
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nun desteğiyle il dışında düzenlenen çeşitli fuarlara katılarak ürünlerini tanıtan öğrenciler, Atakum'daki atölyelerinde ayda 3 ton üretim yapıyor.
Salih Zeki Murzioğlu - 28.11.2018
İhracatçıya Destek Ofisi Kılavuz Kaptanlık Yapacak"
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "İhracat Destek Ofisleri uygulamasının amacı, ihracat hedefleri kapsamında ihracatçı sayısının artırılması ve ihracatın tabana yayılması. İhracat Destek Ofisi, ihracatçıya kılavuz kaptanlık yapacak.
Salih Zeki Murzioğlu - 06.11.2018
Finansmana Erişimde Teminat Olarak Taşınır Rehni" Toplantısı
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise daha önce taşınır rehinlerin bina, arsa olduğunu, yeni düzenleme ile makine, ürün, hayvan, plaka, stok ve ham madde gibi ekonomik değerlerin de rehin verilebildiğini kaydetti.
Salih Zeki Murzioğlu - 05.11.2018
Samsun'da Yerli Otomobil Üretimi İçin Uygun Yatırım Alanları Var"
Programa, AK Parti Samsun milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile çok sayıda iş insanı ve davetli katıldı.
Salih Zeki Murzioğlu - 15.10.2018
Enflasyonla Topyekun Mücadele İçin Destek Çağrısı
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı kapsamındaki indirim kampanyasına kentteki iş yerlerini destek olmaya çağırdı.
Salih Zeki Murzioğlu - 10.10.2018
Tobb, Avrupa Şirketler Meclisi Toplantısına Katıldı
Açılışını AP Başkanı Antonio Tajani'nin yaptığı Avrupa Şirketler Meclisi toplantısında Türkiye, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu başkanlığında 6 kişilik heyetle temsil edildi.
Salih Zeki Murzioğlu - 20.09.2018
Samsun Intermodal Lojistik Zirvesi
Zirveye, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Lojistik Merkezi Genel Müdürü Temel Uzlu ile sektör temsilcileri ile iş insanları katıldı.
Salih Zeki Murzioğlu - 09.09.2018
Reeder'ın Samsun'da Kurduğu Tesis Telefon Üretmeye Başladı!
reeder'ın yaklaşık 8 milyon TL yatırım yaparak faaliyete geçirdiği ve yaklaşık 100 kişinin çalıştığı telefon üretim tesisinin açılışı reeder kurucu ortakları Uygar Saral ve Sezen Sungur Saral'ın ev sahipliğinde yapıldı. Açılışa aralarında Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Kaynak, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ile şehrin önde gelen isimleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salih Zeki Murzioğlu Haberleri | Salih Zeki Murzioğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Salih Zeki Murzioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Zeki Murzioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Terörü Yenmek İçin Dayanışma İçinde Olmalıyız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 09:20:05. #1.15#

title