Salih Uzun Haberleri

Salih Uzun haber, Salih Uzun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Uzun - 02.02.2021
TFF Süper Kupa, Trabzonspor Şamil Ekinci Müzesi'ndeki yerini aldı
Törene, İstişare Kurulu Genel Sekreteri Kenan Atalay, Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun ile kurul üyeleri de katıldı.
Salih Uzun - 29.12.2020
Trabzonspor Kulübünün kurul başkan ve üyeleri, Özkan Sümer'in mezarını ziyaret etti
Denetim kurulu başkanı Mahmut Ören, başkan vekili İsmet Keskin, üye Adil Kocabaş, sicil kurulu başkanı Osman Çavuşoğlu, başkan vekili Hasan Basri Halisçelik, üye Gürhan Kulaçoğlu, arşiv ve müze kurulu başkanı Mehmet Salih Uzun, istişare kurulu başkan vekili Erol Tuna ve genel sekreter Kenan Atalay, Özkan Sümer'in Maçka ilçesindeki mezarına ziyaret gerçekleştirdi.
Salih Uzun - 07.10.2020
Libya'da siyasi çözüm yönünde adımlar atılırken Hafter henüz sessizliğini koruyor
Yıllardır süren silahlı çatışmaların derinleştirdiği Libya'daki kriz, ekim ayında, yol haritası planlandığı şekilde işlerse tarafların uzlaşı yönünde tavizler verdiği çözüm yönünde "temkinli bir iyimserlik" dönemine giriyor.
Salih Uzun - 06.08.2020
2019-2020 Sezonu Türkiye Kupası, Trabzonspor Şamil Ekinci Müzesi'ndeki yerini aldı
Bordo-mavili kulübün genel sekreteri Ömer Sağıroğlu, istişare kurulu genel sekreteri Kenan Atalay, disiplin kurulu başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, arşiv ve müze kurulu başkanı Mehmet Salih Uzun ile üyelerinin katıldığı törende, 2019-2020 Sezonu Türkiye Kupası müzedeki diğer kupaların yanında sergilenmeye başlandı.
Salih Uzun - 02.08.2020
Trabzonspor Kulübünün 53. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Sağıroğlu, Trabzonspor'un üst kimlikleri olduğunu kaydederek, şu değerlendirmede bulundu: "O kimliğin altında hepimiz nefes alıyoruz. Birbirimizin nefesini kesmek yerine, nefes olmalıyız. Trabzonspor'umuzun kurucu başkanları Sayın Ali Osman Ulusoy ve Rıfat Dedeoğlu'na, kurucu üyelerimize, tarihten bugüne bu kulübü efsane yapan tüm değerlerimize minnet duyuyoruz. Hayatta olan iki kurucu üyemiz Nizamettin Algan ve Salih Erdem'e de sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Onlar olmasaydı, bizler bugün burada olmazdık. Ne mutlu ki böyle bir kulüp kurdular, bu kulübü yaşattılar ve bugünlere getirdiler. O yüzden bizim sorumluluğumuz ağır. Bu sorumluluk altında Trabzonspor'umuzu geleceğe taşımak için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Herkese teşekkür ediyorum, nice yıllar diliyorum." Törene, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Emin Kahraman, Futbol Şube Sorumlusu Özer Bayraktar, Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, TS Club ve Tesisler Sorumlusu Dursun Ali Sakarya, Denetim Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun, Sicil Kurulu Üyesi Adnan Yavuz da katıldı.
Salih Uzun - 09.03.2020
Trabzonspor Kulübü kurullarından ortak açıklama
Divan Kurulu Başkanı Sürmen, Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, Sicil Kurulu Başkanı Osman Çavuşoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun ve kurulların üyeleri, Ziyabey Tesisleri'nde düzenledikleri ortak basın açıklamasıyla MHK Başkanı Alp'e tepki gösterdi.
Salih Uzun - 28.12.2019
Trabzonspor-Kayserispor maçından notlar
Başkan Ahmet Ağaoğlu, rölyeflerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun da günün anısına katılımcılara plaket hediye etti.
Salih Uzun - 18.12.2019
Ellerinin hamuruyla İstanbul trafiğine meydan okuyorlar
  İETT bünyesine yeni katılan 10 kadın şoförlerin eğitim sürecinden bahseden eğitmen Salih Uzun, "Kadın şoförlerimiz başvurularının ardından direksiyon sınavlarına alındı.
Salih Uzun - 18.12.2019
ELLERİNİN HAMURUYLA İSTANBUL TRAFİĞİNE MEYDAN OKUYORLAR
İETT bünyesine yeni katılan 10 kadın şoförlerin eğitim sürecinden bahseden eğitmen Salih Uzun, "Kadın şoförlerimiz başvurularının ardından direksiyon sınavlarına alındı.
Salih Uzun - 06.11.2019
Trabzonspor'un kurucu başkanlarından Rıfat Dedeoğlu anıldı
Törene, Dedeoğlu'nun ailesi ve yakınlarının yanı sıra kulüp genel sekreteri Ömer Sağıroğlu, futbol şube sorumlusu Özer Bayraktar ve yönetim kurulu üyesi Lokman Sadıklar ile eski başkan Ahmet Celal Ataman, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun katıldı.
Salih Uzun - 18.06.2019
Giresun'da, Halk Eğitim Merkezlerinin sergileri açıldı
Atatürk Meydanı'nda gerçekleştirilen sergide konuşan Giresun Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih Uzun, kursiyerler tarafından hazırlanan ürünlerin sergilendiğini söyledi.
Salih Uzun - 27.03.2019
Savaş Mağduru Hayatını Başındaki Mermiyle Sürdürecek
Suriye'de çatışmaların yoğun olduğu dönemde yaşadıkları Deyrizor kentinden ailesini kurtarmak isterken başına nereden geldiği belli olmayan bir mermi isabet eden 32 yaşındaki Abdulkadir el-Salih, uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra geldiği Türkiye'de, çeşitli sağlık sorunlarına yol açan...
Salih Uzun - 16.02.2019
Trabzonspor'da İstişare Kurulu Başkanı Özkan Sümer Oldu
Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Toplantıya Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ve Asbaşkanımız Mehmet Yiğit Alp'in yanı sıra kurucu üyemiz Nizamettin Algan, eski başkanlarımızdan Ahmet Celal Ataman, Salih Erdem ve Özkan Sümer, eski asbaşkanlarımızdan Erol Tuna, İskender Önal, Ömer Gürsoy, Nevzat Ergüney ve Ahmet Çubukçu, Divan Başkanımız Ali Sürmen, Denetleme Kurulu Başkanımız Mahmut Ören, Disiplin Kurulu Başkanımız Haluk Raci Gençosmanoğlu, Sicil Kurulu Başkanımız Osman Çavuşoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanımız Mehmet Salih Uzun, eski Disiplin Kurulu Başkanları İbrahim Erol Küçüktepe, Rüştü Araz ve Alparslan Özdemir, eski Sicil Kurulu Başkanı Tayfun Sezeroğlu, eski Denetleme Kurulu Başkanı Kenan Atalay ile eski Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı İbrahim Aydın katıldı.
Salih Uzun - 17.11.2018
Trabzonspor Genişletilmiş Divan Başkanlık Kurulu Toplantısı
Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, toplantıda oy birliğiyle kararlar alındığını belirterek, şunları kaydetti: "Profesyonel futbolcularımız Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak hakkında yönetim kurulu tarafından alınan kararı haklı nedenlerden dolayı destekliyoruz. Ayrıca 1-2 Aralık 2018 tarihlerinde yapılacak olan olağan genel kurulda, Yönetim kurulunun birbirini tamamlayacak kişilerden oluşması fikrini çok önemsediğimizi belirtmek isteriz. Seçilecek yönetim kurulunun Trabzon'un kaynaklarını etkin kullanması ve Trabzonsporlu olmak değerlerinden uzaklaşmamasını tavsiye ediyoruz." Toplantıya, kurul üyeleri, kurucu üye ve eski divan başkanlık kurulu başkanı Nizamettin Algan, eski başkanlar Ahmet Celal Ataman, Salih Erdem, Özkan Sümer ve Atay Aktuğ, eski asbaşkanlar Erol Tuna, Nevzat Ergüney, Ömer Gürsoy, Ali Kemal Başaran ve Ahmet Çubukçu, asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, genel sekreter Ömer Sağıroğlu, genel sayman Emin Kahraman, Eski Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetim kurulu üyesi Mustafa Beyazlı, TFF Bölge Müdürü ve eski Futbolcular Derneği Başkanı Serdar Bali, denetleme kurulu başkanı Mahmut Ören ve kurul üyeleri, disiplin kurulu başkanı Haluk Genosmanoğlu ve kurul üyeleri, sicil kurulu başkanı Osman Çavuşoğlu ve kurul üyeleri, arşiv ve müze kurulu başkanı Mehmet Salih Uzun ve kurul üyeleri katıldı.
Salih Uzun - 07.11.2018
Dha İstanbul -  8 Bin Kilometreden Gelen Hayat Bağışı...
SOMALİ'DE yaşayan böbrek yetmezliği hastası 40 yaşındaki Mohamed Caral, İstanbul'da gerçekleştirilen 3'lü çapraz nakille sağlığına kavuştu.
Salih Uzun - 29.09.2018
Trabzonspor ile Siirt İl Özel İdare Kardeş Kulüp Oldu
Atik ve beraberindeki heyeti, bordo-mavili kulübün Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile Divan Başkanı Ali Sürmen, Denetleme Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun karşıladı.
Salih Uzun - 21.08.2018
Önlem Alındı; Boğaz Bu Kez Kırmızıya Bürünmedi
Başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ, boğazın kırmızıya bürünmemesi için önlemler aldı. Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Salih Uzun, "Boğaza kan gitme ihtimali olan kurban kesim yerlerine ruhsat vermedik.
Salih Uzun - 21.08.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ, boğazın kırmızıya bürünmemesi için önlemler aldı.  Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Salih Uzun, "Boğaza kan gitme ihtimali olan kurban kesim yerlerine ruhsat vermedik.
Salih Uzun - 21.08.2018
Önlem Alındı; Boğaz Bu Kez Kırmızıya Bürünmedi
Başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ, boğazın kırmızıya bürünmemesi için önlemler aldı.  Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Salih Uzun, "Boğaza kan gitme ihtimali olan kurban kesim yerlerine ruhsat vermedik.
Salih Uzun - 05.07.2018
Trabzonspor Kulübü Tüzüğünün Değiştirilmesi
Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kongre Salonu'nda 1 Temmuz Pazar günü gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul'da onaylanan yeni tüzüğümüzün hazırlanmasında emeği geçen Tüzük Taslak Komisyonu Üyeleri Kurucu Üyemiz Nizamettin Algan'a, Divan Başkanımız Ali Sürmen'e, Disiplin Kurulu Başkanımız Haluk Raci Gençosmanoğlu'na, Denetleme Kurulu Başkanımız Mahmut Ören'e, Sicil Kurulu Başkanımız Osman Çavuşoğlu'na, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanımız Mehmet Salih Uzun'a, Trabzon Valiliği Dernekler İl Müdürü Salih Seyyar'a, Genel Koordinatörümüz Özkan Sümer'e, Divan Kurulu Üyemiz Muharrem Arz'a ve eski yöneticilerimizden Kenan Atalay'a teşekkür ederiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Salih Uzun Haberleri | Salih Uzun Kimdir - Haberler - Salih Uzun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Uzun kimdir, hayatı ve biyografisi. TFF Süper Kupa, Trabzonspor Şamil Ekinci Müzesi'ndeki yerini aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:21:14. #1.16#
title