Salih Güngöralp Haberleri

Salih Güngöralp haber, Salih Güngöralp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Güngöralp - 29.05.2017
Van'dan Kısa Kısa
MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın'ı ziyaret etti.
Salih Güngöralp - 29.04.2017
MHP İpekyolu İlçe Kongresi
Kongreye, MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, il yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.
Salih Güngöralp - 12.03.2017
Hollanda'nın Skandal Tavrına Tepkiler
"İktidarın ve devletimizin yanındayız" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Salih Güngöralp de Türkiye üzerinde büyük oyunlar oynanmak istendiğini vurguladı.
Salih Güngöralp - 11.12.2016
İstanbul'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Türkiye'nin, 7 Haziran seçimlerinden sonra birçok terör örgütünün hedefi haline geldiğine dikkati çeken Özay, şu ifadeleri kullandı: "Terör örgütleri hain saldırılarını artırarak ülkemizi hedef seçti. Ülkemiz, İslam ülkelerini birlik ve beraberlik çatısı altına birleştirecek tek ülke olması nedeniyle siyonist devletlerin hedefi halindedir. Bu devletler, taşeron olarak kullandıkları terör örgütleriyle ülkemize saldırıyor. Ama bizler millet ve devlet olarak bu saldırılar karşısında daha çok kenetlenmek zorundayız. İnsanlarımız artık bu terör örgütlerine karşı daha uyanık olmalıdır. İnşallah hem devlet hem de millet olarak birlik ve beraberlik çatısı altında bu terör olaylarını engelleyeceğiz. Allah bir daha bu olayları milletimize yaşatmasın." "Bu saldırıların olması manidar" MHP İl Başkanı Salih Güngöralp ise saldırıyı lanetleyerek, "Ülkemizin yeni bir sisteme geçmesinin heyecanını yaşarken bu saldırıların olması manidar.
Salih Güngöralp - 07.10.2016
Bunu Yapanlar Cezalarını Çeksinler"
MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 6-7 Ekim olaylarının sadece kendilerine değil bölge halkına da zarar verdiğini, birçok ilin yakılıp yıkıldığını söyledi.
Salih Güngöralp - 20.09.2016
PKK'nın Saldırılarına Siyasetçilerden Tepki
"Terör örgütü bu dönemde artan saldırılarıyla bir şiddet sarmalı geliştirmeye çalışıyor. Bu da bölgede gerilimin tırmanmasına yol açıyor." ifadesini kullanan Sayğın, şöyle devam etti: "Bunu kabul etmek mümkün değil. Devletimiz gerekli tedbirleri almalıdır. Şemdinli'de siyaset yapan bir insanımıza saldırı yapıldı. HÜDA-PAR olarak bu arkadaşımızın taziyesine katıldık ve ailesini yalnız bırakmadık. Terör örgütünün amacı, bölge halkını korkutmak ve siyasileri etkisiz bırakmaktır. Siyaset yerine baskı ve şiddetle bir kaos ortamı yaratılmak isteniyor. Bizler de bölgede siyaset yapan il başkanları olarak bunları kınıyoruz. Siyaset yapmaya, halk için hizmet etmeye devam edeceğiz." "Bölgede siyaset yapmaya devam edeceğiz" MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ise siyasilerin her zaman terör örgütünün hedefinde olduğunu kaydederek, şu değerlendirmelerde bulundu: "Terör örgütü, kendisinden olmayanlara yaşama şansı bırakmama çabasındadır.
Salih Güngöralp - 14.09.2016
Van'daki Terör Saldırısına Tepkiler
"Şiddetle ve nefretle kınıyoruz" MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, Van halkına yapılan akçakça saldırıyı lanetledi.
Salih Güngöralp - 16.06.2015
Mursi'ye Verilen İdam Cezası
Halkın büyük çoğunluğunun oyunu alarak seçilen bir cumhurbaşkanının haksız, hukuksuz gerekçelerle yargılanmasını başından bu yana lanetlediklerini, telin ettiklerini bildiren Battal, şöyle dedi: "Halkın büyük çoğunluğunun oyuyla seçilen insanlara verilen idam kararları kabul edilemez. Demokrasilerde olduğu gibi halkın çoğunluğunun oyuyla seçilen bir yönetimin haksızca yargılanması kabul edilir değildir. Bu nedenle idam kararını kabul etmiyoruz. Ayrıca yine Muhammed Mursi hakkındaki başka bir idam kararının müebbet hapis cezasına dönüştürülmesini de lanetliyoruz. Demokratik şekilde yapılan seçimleri kazanan cumhurbaşkanını hukuksuz şekilde yargılayarak idam cezası verme, sonra da bir lütuf yapılıyormuş gibi cezanın müebbete çevrilmesi demokrasiyle alay etmek anlamına geliyor. Yaşanan tüm bu gelişmeleri kınıyor ve Mursi'nin serbest bırakılarak cumhurbaşkanlığı görevinin başına dönmesini istiyoruz." MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ise parti olarak insanların idam edilmesine karşı durduklarını, bu idam kararını da kabul etmediklerini belirtti.
Salih Güngöralp - 22.05.2015
Erciş'te "Tehdit" İçerikli Pankarta Tepki
MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp de "Yapılan işi kesinlikle doğru bulmuyoruz.
Salih Güngöralp - 17.01.2015
MHP İpekyolu İlçe Kongresi Yapıldı
Kongreye, MHP İl Başkanı Mehmet Salih Güngöralp, ilçe başkanları, Türk Eğitim Sen Van Şube Başkanı Kutbettin Yıldız ve partiler katıldı.
Salih Güngöralp - 04.01.2015
MHP Çaldıran İlçe Kongresi Yapıldı
Kongreye MHP İl Başkanı Salih Güngöralp, Muradiye İlçe Başkanı Vezir Çavuşoğlu ve üyeler katıldı.
Salih Güngöralp - 27.12.2014
MHP Muradiye İlçe Başkanlığı Kongresi
Kongreye, MHP İl Başkanı Salih Güngöralp, Merkez İlçe Başkanı Ramazan Uçbaş, Erciş İlçe Başkanı Yakup Özbek, Çaldıran İlçe Başkanı Adil Karakoç ve partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Salih Güngöralp Haberleri | Salih Güngöralp Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Salih Güngöralp haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Güngöralp kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne Doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 18:26:07. #1.15#

title