Salih Gelgeç Haberleri

Salih Gelgeç haber, Salih Gelgeç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Gelgeç - 02.06.2016
Ayvacık'ta Yıl Sonu Sergisi
Ayvacık Belediyesi Yazlık Düğün Salonu'nda, ilçede düzenlenen kurslara katılan kursiyerlerin yaptığı el ürünlerinin yer aldığı serginin açılışını Kaymakam Dr. Salih Gelgeç yaptı.
Salih Gelgeç - 20.05.2016
Ayvacık'ta Kurumlararası Futbol Turnuvası
Maç sonrası dereceye giren takımlara kupalarını veren Kaymakam Dr. Salih Gelgeç, Atatürk'ün spora ve sporcuya verdiği değerin önemini vurgulamak, sosyal ve sportif aktiviteleri artırmak, kurumlar arasında kaynaşma, dayanışma bağlarının gelişmesine katkıda bulunmak, obeziteden uzaklaşmak için turnuvayı düzenlediklerini söyledi.
Salih Gelgeç - 19.05.2016
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Törene Kaymakam Dr. Salih Gelgeç, Garnizon Komutan Vekili Yüzbaşı Emre Önem, Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, daire amirleri, öğrenciler ve vatandaş katıldı.
Salih Gelgeç - 23.04.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Öğrencilerin şiir okuyup, gösteri sunduğu törene Kaymakam Salih Gelgeç, Garnizon Komutanı Vekili Jandarma Yüzbaşı Emre Önem, Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, siyasi parti temsilcileri ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Salih Gelgeç - 31.03.2016
Ayvacık'ta "Engelim Sosyal Hayatıma Engel Değil" Projesi
Kaymakam Dr. Salih Gelgeç, projenin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada hedeflerinin engelli bireylerin psiko-sosyal gelişimlerine katkıda bulunup, tüm kesimlerde farkındalık yaratmak ve ilçedeki yaklaşık 300 engellinin sosyal hayata daha fazla adaptasyonunu sağlamak olduğunu söyledi.
Salih Gelgeç - 29.10.2015
Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
  Ayvacık    Ayvacık 21 Eylül Stadı'nda düzenlenen törene Kaymakam Dr. Salih Gelgeç, Garnizon Komutanı Hava Binbaşı Murat Torumtay, Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Salih Gelgeç - 13.10.2015
Ayvacık'a Proje Gerek" Projesi
Kaymakam Dr. Salih Gelgeç, proje sayesinde eğitim alacak kurum personelinin proje yazma, geliştirme ve yönetimi süreçlerinde özellikle AB Programları çerçevesinde kendi projelerini geliştirme ve yürütme becerisi kazanacağını söyledi.
Salih Gelgeç - 19.09.2015
Gaziler Günü
Ayvacık Kaymakamı Dr.Salih Gelgeç, Belediye Başkanı Ünal Şahin, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ve askeri personel burada komutanlarla sohbet etti.
Salih Gelgeç - 19.05.2015
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Düzenlenen 19 Mayıs törenlerine Ayvacık Kaymakamı Dr. Salih Gelgeç, Ayvacık Garnizon Komutanı Hava Binbaşı Murat Torumtay, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, daire amirleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Salih Gelgeç - 13.05.2015
Ayvacık'ta Kurumlar Arası Futbol Turnuvası
Şampiyon takıma kupasını Kaymakam Dr. Salih Gelgeç verdi.
Salih Gelgeç - 06.05.2015
Çanakkale'de Hıdrellez Kutlamaları
Ayvacık'ta, Güzelköy'deki şenliğe Kaymakam Salih Gelgeç ve daire amirlerinin yanı sıra Çanakkale ile Edremit Körfezi'nden yaklaşık 2 bin kişi katıldı.
Salih Gelgeç - 23.04.2015
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, öğrenciler hazırladıkları gösterileri sundu.   Törene, Kaymakam Dr. Salih Gelgeç, Garnizon Komutanı Binbaşı Murat Torumtay, Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, daire amirleri ile davetliler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Salih Gelgeç - 03.04.2015
Orman Haftası Etkinlikleri
Ayvacık'ta, Orman Haftası etkinlikleri kapsamında halka 8 bin fidan dağıtıldı.  Ayvacık pazaryerinde düzenlenen etkinlikte, ilk fidan Kaymakam Dr. Salih Gelgeç tarafından verildi.
Salih Gelgeç - 26.03.2015
Ayvacık'ta "Orman Haftası" Etkinlikleri
Ayvacık 21 Eylül Stadyumu'nda Ayvacık Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Sezgin'in vuruşuyla başlayan karşılaşmada maç öncesinde Orman İşletme Müdürlüğü  takımı kaptanı Nurkan Yonar ile Hükümet Konağı takımı kaptanı Kaymakam Salih Gelgeç birbirlerine çiçek verdi.
Salih Gelgeç - 24.12.2014
Kırca Köprüsü 2015'te Tamamlanacak
Kaymakam Dr. Salih Gelgeç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kış aylarında Kırca deresindeki su seviyesinin yükselmesinden dolayı iki köyün birbirine ulaşımda bazı zorluklar yaşandığını söyledi.
Salih Gelgeç - 29.10.2014
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Kaymakam Salih Gelgeç, törende yaptığı konuşmada, bayramın büyük bir coşkuyla kutlandığını belirterek, "Atamızın dediği gibi hedefimiz; ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine çıkarmaktır.
Salih Gelgeç - 21.07.2011
Vali Şentürk: Plansız Yatırım Yapılmıyor, Kaymakamlar Proje Hazırlasın
Yozgat Valisi Necati Şentürk, Türkiye'de yatırımların planlı, programlı, sistemli ve projeli bir şekilde yapıldığını, bu kapsamda plansız, programsız ve projesiz yatırımlara kaynak bulma imkanının olmadığını söyledi. Yozgat İl Özel İdaresi Genel Meclis Toplantı Salonu'nda düzenlenen Doğrudan Faaliyet Destek Programı Bilgilendirme toplantısının açılışında konuşan Vali Şentürk, kaymakam ve kurum müdürlerinden yatırımlar ve hizmetlerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için AB, ORAN ve TUBİTAK'a yönelik proje hazırlamaları gerektiğini ifade etti. Vali Şentürk, "Bugün burada sizlere ORAN Genel Sekreteri Mustafa Palancıoğlu, 2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı hakkında bilgiler verecektir. Bizler de onun açıklamaları ve kendi çalışmalarınız doğrultusunda sizlerden Avrupa Birliği TÜBİTAK ORAN ve diğer ilgili kurumlar için proje hazırlamanızı istiyoruz. Artık projeli bir dönemdeyiz. Plansız programsız ve projesiz Türkiye'de hiçbir yatırım gerçekleştirilmemektedir ve kaynak tahsis ve temin imkanı yoktur. Bu itibarla kaymakamlarımızdan birden fazla proje istiyorum. Bunu da kaymakamlarımızın performansı konusunda önemli bir faaliyet olarak görüyorum. Daha önceki toplantılarda da ifade ettiğim gibi tarımda modern tekniklerin kullanılması gerekiyor. Bu itibarla ilk planda sekiz göletin Toplu Basınçlı Damla Sulama Sistemi'ne geçilmesi için hazırlatmış olduğum projeler Tarım Bakanlığı'nda kabul görerek gerekli hibe alınmıştır. " dedi. Kaymakamlardan en az bir proje hazırlamalarını isteyen Vali Şentürk, "Her ilçe kaymakamımızdan en az bir proje hazırlamalarını istiyorum. AB projesi olacak. ORAN projesi, TUBİTAK projesi olacak, Bu hazırlanacak projeler kaymakamlarımızın performansları bakımından önemlidir. Ayrıca sezon itibariyle asfalt çalışmaları başladı. Bütün kaymakamlarımızdan bir şantiye şefi gibi asfalt çalışmalarını takip etmelerini istiyorum. Dün Şefaatli ilçemizde yapılan asfalt çalışmalarını gezdim eksikleri ve noksanlarını tespit ettim. Aynı şekilde bütün ilçelerimizdeki asfalt çalışmalarını gezerek eksikleri ve olması gerekenler konusunda hesap soracağım. " ifadelerini kullandı. Konuşmanın ardından Toplu Basınçlı Damla Sulama Sistemine Geçiş Protokolü imzalandı. Toplantıda ayrıca Tarım Bakanlığı tarafından kabul edilen Sarıkaya, Aydıncık, Yerköy, Sorgun, Boğazlıyan ilçelerinde bulunan sekiz göletin Toplu Basınçlı Damla Sulama Sistemine Geçiş Protokolü, ilgili İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanları olan kaymakamlar ve Tarım İl Müdürü Ünal Koçak tarafından imzalandı. Daha sonra ORAN Genel Sekreteri Mustafa Palancıoğlu, toplantıya katılan kaymakam ve müdürlere, ORAN'ın bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler ile 2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı hakkında bilgiler verdi. Toplantıya Vali Necati Şentürk, Vali Yardımcısı Salih Gelgeç, İlçe Kaymakamları, Yatırımcı Kurum Kuruluş Müdürleri ve ORAN Genel Sekreteri Mustafa Palancıoğlu katıldı.
Salih Gelgeç - 31.05.2011
Yozgat Sürmeli Festivali Hazırlık Toplantısı Yapıldı
Yozgat 12. Sürmeli Festivali etkinliklerini belirleme toplantısı Vali Necati Şentürk başkanlığında yapıldı. Valilik Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya Vali Necati Şentürk'ün yanı sıra Belediye Başkanı Yusuf Başer, Vali Yardımcısı Salih Gelgeç, İl Emniyet Müdürü Bekir Akarsu, Belediye Başkan Yardımcısı Tevfik Bozkurt, daire müdürleri, banka müdürleri, siyasi il temsilcileri ve sivil toplum örgüt temsilcileri, hayırsever işadamı Bilal Şahin ve Hüseyin Coşkun katıldı.
Salih Gelgeç - 11.05.2011
Trafik Haftası Etkinlikleri
Yozgat'ta Trafik Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi. Lise Caddesinde Karayolu Trafik Güvenlik Yürüyüşü yapıldı. Yürüyüşte öğrenciler trafik kurallarına uyulması gerektiğini belirten pankartlar taşıdı. Yürüyüşün ardından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda program düzenlendi. Programda, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün trafik kurallarına uyulması gerektiğini anlatan kısa konuşması yayınlandı. Programda konuşan İl Emniyet Müdürü Bekir Akarsu, trafik kurallarına uymanın hayata devam etmek kadar önemli olduğunu ifade etti. Yaya, sürücü ve yolcuların kuralların bilincinde olması gerektiğine vurgu yapan Akarsu, "Hoşgörünün trafikte çok önemli bir etken olduğunu da kesinlikle unutmamalıyız. Trafik hayatımızın her anında ve her yerinde var. Sorunları anlayışla çözmeyi temenni ediyorum" diye konuştu. Konuşmalarının ardından "trafik" konulu şiir ve resim dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Yılın trafik görevlisi ödülü polis memuru Ayhan Karahan, Abdullah Çetinkaya ve Uzman Jandarma 5. kademeli Çavuş Ahmet Topal'a veridi. Yılın şoförü ödülü ise Mehmet Emin Bal'a verildi. Etkinliğe, Vali Yardımcısı Salih Gelgeç, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Taşdemir, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Binbaşı Mikail Tek, İl Emniyet Müdürü Bekir Akarsu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı, Polis Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri, polis memurları, jandarma bölge trafik ekipleri ve öğrenciler katıldı.
Salih Gelgeç - 09.05.2011
Vali Şentürk: Anneler Her Zaman Başımızın Tacıdır
Yozgat Valisi Necati Şentürk, Anneler Günü'nün bir gün ile sınırlandıramaması gerektiğini ve annelerin her zaman baş tacı olduğunu söyledi. Vali Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret ederek, burada kalanların anneler gününü kutladı. Ziyaret sırasında karanfil hediye eden Vali Şentürk, Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan engellilerle de bir süre sohbet edip talep, istek ve önerilerini dinledi. Anneler Günü'nün bir gün ile sınırlandırılmaması gerektiğine dikkat çeken Vali Şentürk, "Annelerimiz her zaman başımızın tacıdır. Annelerimiz en kıymetli varlıklarımızdır. Annelerimizin sevgisine, şefkatine, duasına daima herkesin ihtiyacı vardır. Bu vesileyle herkesin Anneler Gününü kutluyorum. " dedi. Vali Şentürk ve Sevim Şentürk, Rahabilitasyon ziyaretinin ardından Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi'ni ziyaret etti. Huzurevinde barınan annelerin gününü kutlayan Şentürk çifti, herkese karanfil hediye etti. Huzurevi ziyaretine, İl Sosyal Hizmetler Müdürü İsmail Doğan, Vali Yardımcısı Salih Gelgeç'in eşi Emine Gelgeç ve İl Emniyet Müdürü Bekir Akarsu'nun eşi Züleyha Akarsu da katıldı.
Salih Gelgeç - 23.04.2011
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Yozgat'ın Akdağmadeni, Sorgun, Yerköy, Boğazlıyan, Aydıncık, Yenifakılı, Saraykent ve Çekerek ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Akdağmadeni ilçesinde Belediye Meydanındaki Atatürk anıtına çelenklerin konulmasıyla başlayan kutlamalara soğuk hava nedeniyle spor salonunda devam edildi. Törene, Kaymakam Vekili Fatih Kaşıkçı, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ender Güleç, Belediye Başkanı Suphi Daştan, Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Mustafa Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Göçürücü, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Göçürücü, "Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk, yarınlarımızın güvencesi çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu alanda hem dünyada bir ilki oluşturmakta hem de geleceğin cumhuriyet nesillerine atamızın verdiği önemi ifade etmektedir" dedi. Konuşmanın ardından Kaymakam Vekili Fatih Kaşıkçı, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ender Güleç, Belediye Başkanı Suphi Daştan, öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Gün ile ilgili şiirlerin okunduğu kutlama programında halk oyunları ekipleri ve öğrenciler gösterilerini sundu. Program tören geçişinin ardından sona erdi. -SORGUN- 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Sorgun'da da coşkuyla kutlandı. Sorgun'da Belediye Meydanındaki tören Kaymakamı Levent Kılıç, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, İlçe Garnizon Komutanı Yarbay Zafer Erşahin, öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasıyla başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Atatürk tarafından Amasya Genelge'siyle deklare edilen, Sivas ve Erzurum Kongreleri ile şekillenen millet iradesinin hakim kılınması yönündeki haklı çabaların sonucunda ve olağanüstü şartlarda TBMM açıldığını ifade etti. Konuşmaların ardından ilköğretim okullarının çeşitli halk oyunları gösterileri, Sorgun Belediyespor Kulübü Tekvando Takımının gösterilerinin ardından dereceye giren okullara kupa ve plaketleri verildi. Program tören geçici ile son buldu. -YERKÖY- Yerköy'deki kutlamalar, Kırşehir Caddesi üzerindeki Atatürk büstüne çelenklerin sunulmasıyla başladı. Daha sonra şehir stadyumundaki törenlere geçildi. Buradaki tören Kaymakam Bayram Gale, Belediye Başkan Vekili M. Muharrem Bircan, Garnizon Komutanı Zafer Çekici'nin öğrencilerin ve halkın bayramını kutlamasıyla başladı. İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Doğan Genç günün anlam ve önemini içeren konuşma yaptı. Öğrencilerin şiir okudu, Atatürk İlköğretim Okulu Anasınıfı öğrencilerinin gösterilerinin ardından Zübeyde Hanım Anaokulu Öğrencilerinin dans gösterileri ilgiyle izlendi. İlköğretim Okulları arasında yapılan çeşitli sosyal ve kültürel yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri verildi. Stadyumdaki tören "tören geçişi" ile sona erdi. -BOĞAZLIYAN- Boğazlıyan'da ilk tören Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtına çelenklerin konulmasıyla başlandı ve daha sonra Cumhuriyet İlköğretim Okulundaki törenlere geçildi. Yozgat Vali Yardımcısı Salih Gelgeç, Garnizon Komutanı Üsteğmen Ferdi Günüç, Belediye Başkanı Mustafa Özdal, halkın ve çocukların bayramını kutlamasının ardından saygı duruşu eşliğinde göndere bayrak çekilip, İstiklal Marşı okundu.
Salih Gelgeç - 17.04.2011
Yuva Çocuklarına "Doğum Günü"
Yozgat'ta Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Müdürlüğüne bağlı Çocuk Yuvası Müdürlüğü, Bozok ve Sürmeli Çocuk Evi'nde barınan nisan ayında doğan çocuklar için "doğum günü" partisi düzenlendi. İl Özel İdaresi Sosyal tesislerindeki doğum günü kutlamasına, Vali Necati Şentürk'ün eşi Sevim Şentürk, Belediye Başkanı Yusuf Başer'in eşi Neriman Başer, Vali Yardımcısı Salih Gelgeç'in eşi Emine Gelgeç, İl Emniyet Müdürü Bekir Akarsu'nun eşi Züleyha Akarsu, bazı kamu kurum ve kuruluşları yöneticilerinin eşleri ile Yozgat Çocuk Yuvası Müdürlüğü, Bozok Çocuk Evi ve Sürmeli Çocuk Evi'nden nisan ayında dünyaya gelen 6 çocuk katıldı.
Salih Gelgeç - 28.03.2011
Yozgat'ta Kütüphane Haftası
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonunda gerçekleşen programa Yozgat Vali Yardımcısı Salih Gelgeç, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Daşdemir, Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Salih Gelgeç - 20.03.2011
Yuva Çocuklarının Doğum Günü
Yozgat İl Özel İdaresi Sosyal tesislerindeki doğum günü kutlamasına Vali Necati Şentürk'ün eşi Sevim Şentürk, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Yavuz Karaaslan'ın eşi Ayşe Karaaslan, İdare Mahkemesi Başkanı Recep Kılıç'ın eşi Reyhan Kılıç, Vali Yardımcısı Salih Gelgeç'in eşi Emine Gelgeç ve İl Emniyet Müdürü Bekir Akarsu'nun eşi Züleyha Akarsu ile Yozgat Çocuk Yuvası Müdürlüğü ve Sürmeli Çocuk Evi'nden çocuklar katıldı.
Salih Gelgeç - 20.02.2011
Yozgat'tan Kısa Kısa
İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerindeki doğum günü kutlamasına Vali Necati Şentürk'ün eşi Sevim Şentürk, Belediye Başkanı Yusuf Başer'in eşi Neriman Başer, Vali Yardımcısı Salih Gelgeç'in eşi Emine Gelgeç, bazı kamu kurum ve kuruluşları yöneticilerinin eşleri ile Yozgat Çocuk Yuvası ve Sürmeli Çocuk Evi'nden çocuklar katıldı.
Salih Gelgeç - 28.01.2011
Yozgat'ta 100 Bin 272 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı
Yozgat'ta ilk ve ortaöğretim okullarında eğitim gören 100 bin 272 öğrenci karnesini alarak yarıyıl tatiline girdi. Okulların yarıyıla girmesi nedeniyle Yozgat Sakarya İlköğretim Okulu'nda karne dağıtım töreni düzenlendi. Törene Yozgat Vali Vekili Salih Gelçeç, İl Milli Eğitim Müdürü Sebehattin Gamsız, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Başar, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. Yozgat Vali Vekili Salih Gelgeç, öğrencilere karnelerini dağıtırken, Yozgat'ta 100 bin 272 öğrencinin karne alarak yarıyıl tatiline girdiğini belirtti.
Salih Gelgeç - 28.01.2011
Yozgat'ta 100 Bin 273 Öğrenci Karnesini Aldı
Yozgat'ta 100 bin 273 öğrenci karnelerini alarak 16 günlük yarıyıl tatiline girdi. Sakarya İlköğretim Okulu'nda düzenlenen karne töreninde Vali Yardımcısı Salih Gelgeç ve İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gamsız, öğrencilere karne dağıttı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salih Gelgeç Haberleri | Salih Gelgeç Kimdir - Haberler - Salih Gelgeç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Gelgeç kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Tavlı, Ayvacık'ta İncelemelerde Bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 04:50:47. #1.15#

title