SALİH CORA HABERLERİ

Salih Cora haber, Salih Cora son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Cora - 18.12.2019
Güvenlik soruşturması usullerine ilişkin teklif Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Birinci yargı paketi ile uyumlu yeni bir düzenleme getiriyoruz" Teklif sahibi olarak komisyona bilgi veren AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "birinci yargı paketi" ile uyumlu yeni bir düzenleme getirdiklerini belirtti.
Salih Cora - 17.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti'li Cora'ya "sataşma" tepkisi Kürsüye çıktığında muhalefet sıralarından milletvekillerinin tepkisi nedeniyle AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora konuşmasına başlayamadı.
Salih Cora - 14.12.2019
2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'nın "Cesedin altına bomba yerleştirildi" ifadesi üzerine Kaçmaz "Taybet İnan mı bombayı yerleştirdi?" diye sordu.
Salih Cora - 14.12.2019
TBMM'de HDP'li Kaçmaz'ın sözleri gerginliğe neden oldu
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında, Çevre ve Şehircilik, Sağlık ile İçişleri Bakanlıklarının bütçelerini görüşmek üzere toplandı. Genel Kurul'da İçişleri Bakanlığı'nın bütçesi üzerine söz alan HDP milletvekili Hüseyin Kaçmaz'ın, terörle mücadeleye ilişkin "Bu devlet katliam yapıyor" sözleri tepki çekti. AK Partili Salih Cora, "Türk ordusu yapmaz" derken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Yazıklar olsun, katliamı yapan PKK'dır" dedi.
Salih Cora - 02.12.2019
Engelli bireylerin sorunları "Engelsiz Yaşam Çalıştayı"nda ele alındı
Çalıştayın açılış programında konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Meclis'te engelli bireyler hakkında yapılan çalışmalar konusunda katılımcılara bilgi verdi.
Salih Cora - 30.11.2019
Trabzonspor'un olağan mali genel kurulu
Kulüp başkanı Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu genel kurula, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, eski başkanlardan Mustafa Günaydın ve Atay Aktuğ, kulübün kurucu üyelerinden Nizamettin Algan ve üyeler katıldı.
Salih Cora - 26.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Ülkemizin milli teknoloji hamlesinin başarıya ulaşması, teknoloji üreten bir toplum haline dönüşmemizle mümkündür.
Salih Cora - 25.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "AK Parti iktidarında üstünlerin hukuku değil hukukun üstünlüğü ilkesini savunarak büyük reformlar yaptık.
Salih Cora - 22.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Doğu Akdeniz'de, Türkiye'nin çok uzun yıllar enerji ihtiyacını karşılayacak rezerv olduğunu düşünmekteyiz.
Salih Cora - 20.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Nezaketsizliği önce siz başlattınız.
Salih Cora - 18.11.2019
2020 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Bizim FETÖ'yle mücadelemiz Türklerle; bizim DAEŞ'le mücadelemiz Araplarla mücadele değildir.
Salih Cora - 18.11.2019
Trabzon'da çocuk istismarı davaları tartışıldı
Panelde çıkacak sonuçları, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'ya rapor halinde sunacaklarını belirten Turan, panelin düzenlenmesine destek sağlayan Trabzon Valiliği ve Trabzon Barosu'na teşekkür etti.
Salih Cora - 12.11.2019
2020 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Türk sporunun kanseri olarak nitelendirdiğimiz tribün terörüne karşı, sayın Cumhurbaşkanımız ve Gençlik ve Spor Bakanımızın kararlı ve uyumlu çalışması sonucunda önemli bir başarı elde edilmiştir.
Salih Cora - 08.11.2019
2020 yılı bütçesi, Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Ekonomiyi bir kalbe benzetecek olursak bu kalbi çalıştıracak en önemli damarlar, üretim-tüketim döngüsünü oluşturan ticarettir.
Salih Cora - 06.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Paylan'ın sözlerine ilişkin "Bu eleştiriler milletin bütçesini sabote etmektir.
Salih Cora - 11.10.2019
Aromatik bitkilerde 2023 hedefi 5 milyar dolar
Programa AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ile davetliler katıldı.
Salih Cora - 30.08.2019
Cevdet Yılmaz'dan Eren Bülbül'ün kabrine ziyaret
Yılmaz'a ziyaretleri sırasında AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur ile diğer ilgililer eşlik etti.
Salih Cora - 30.08.2019
Cevdet Yılmaz'dan Eren Bülbül'ün kabrine ziyaret
Yılmaz'a ziyaretleri sırasında AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur ile diğer ilgililer eşlik etti.
Salih Cora - 25.08.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon'da
Açılışa, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi de katıldı.
Salih Cora - 24.08.2019
Köstence'de "Türkart Yemek ve Kültür Festivali"
Festivalin açılışına AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ile Türkiye'nin Köstence Başkonsolosu Sulhi Turan da katıldı.
Salih Cora - 24.08.2019
Trabzon'da özel endüstri bölgesi ilan edilmesi
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Trabzon Yatırım Adası Endüstri Bölgesi'nin şehir için çok önemli ve tarihi bir yatırım olduğunu belirterek, projenin ihalesine 17 Eylül'de çıkılacağını bildirdi.
Salih Cora - 01.08.2019
Bakan Turhan, Trabzon'da tartışılan bulvar projesini inceledi (2)
Törene Bakan Turhan'ın yanı sıra,  Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, PTT A.
Salih Cora - 01.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Törene Bakan Turhan'ın yanı sıra,  Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, PTT A.
Salih Cora - 01.08.2019
Tarım Kredi Ortak Kart Projesi'nin ilk uygulaması Trabzon'da yapıldı
"Bundan sonra ki adımlar bu temelin üzerine inşa edilecek" PTT AŞ ile yaptıkları iş birliğinin önemine dikkati çeken Poyraz, şunları kaydetti: "Şu anda tarım sektöründe şikayet ettiğimiz hususlardan bir tanesi verimlilik maliyetlerinin yüksek olması ve bunların aşağıya çekilebilmesi sorunu. Dolayısıyla biz şu anda her türlü fırsatı verimliliği artırma ve maliyetleri aşağıya çekme anlamında kullanma gayreti içerisindeyiz. Bu bir adım, başlangıç ve temel. Bundan sonraki adımlar bu temelin üzerine inşa edilecek. Bundan sonra atılacak olan adımlarda sadece ortak kart kullanımı değil, yine cep telefonuna uyumlu programlar ile birlikte oradan işlemler yapmak, sipariş vermek ve e-ticaret anlamında yapılan ticaretin aynı zamanda tarım sektörüne taşınması gündeme gelecek. Biz Tarım Kredi Kooperatifleri olarak bin 625 kooperatif, 209 şube, 17 bölge müdürlüğü ve 15 şirketimizle birlikte bir taraftan Türk tarımında çiftçilerimizin girdi tedarikini, ihtiyacını karşılarken, özellikle yakın zamanda tüketici tarafında da doğrudan doğruya çiftçilerimizin ürettiği ürünleri işletip pazara arz etme noktasında kabiliyetimizi artırma gayreti içerisindeyiz." Programa, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile davetliler katıldı.
Salih Cora - 29.07.2019
Başkan Zorluoğlu projeler hakkında milletvekillerine bilgi verdi
Zorluoğlu, tarihi belediye binasındaki toplantı salonunda bir araya geldiği AK Parti Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar, Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu'na, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, Genel Sekreter Yardımcısı Süleyman Gün, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Gürcan Başar, Danışman Samet Ali Yıldız ve TRABİTAŞ AŞ.
Salih Cora - 28.07.2019
"24. Geleneksel Haçkalı Hoca'yı Anma Programı"
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora da ülke olarak milli ve manevi değerlere sahip çıkılması gerektiğine işaret ederek, "Bu ülkede ezanlar dinmeyecek, bayrak inmeyecek ve vatan hiçbir şekilde bölünmeyecektir.
Salih Cora - 27.07.2019
Bakan Soylu: Kimsenin ülkesinde, zenginliğinde, huzurunda gözümüz yok
Trabzon'un Şalpazarı ilçesi sınırları içinde bulunan Sis Dağı'nın zirvesinde 200'üncü Sis Dağı Şenliği yapıldı. Kadınların yöresel kıyafetleri ile renklenen zirvede sahneye çıkan yerel sanatçılar türküler söyledi, horon oynandı. Şenliklere İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Salih Cora - 27.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ -14
Trabzon'un Şalpazarı ilçesi sınırları içinde bulunan Sis Dağı'nın zirvesinde 200'üncü Sis Dağı Şenliği yapıldı. Kadınların yöresel kıyafetleri ile renklenen zirvede sahneye çıkan yerel sanatçılar türküler söyledi, horon oynandı. Şenliklere İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Salih Cora - 27.07.2019
"Türkiye çok uğraşılan ama işlerin iyiye gittiği bir hali yaşamaktadır"
Şenliğe, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile binlerce vatandaş katıldı.
Salih Cora - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Milletin 15 Temmuz'da, iradesini bir avuç darbeciye çiğnetmeyerek bu coğrafyayı vatan olarak sahiplenme konusundaki kararlılığını ortaya koyduğuna dikkati çeken Ustaoğlu, şunları kaydetti: "Milletimiz, 720 yıl önce Söğüt'te, 566 yıl önce İstanbul'da olduğu gibi 15 Temmuz'da da Anadolu topraklarını istikbali olarak gördüğünü tüm dünyaya haykırmıştır. 15 Temmuz, milletimizin, kökü nerede olursa olsun, hangi güce dayanırsa dayansın, iradesini hangi odağa teslim ederse etsin, bu millete ve bu ülkeye ait olmayanlara karşı tarihi bir meydan okumasıdır. Bu meydan okumayı milletimiz kendisine çevrilen tankın, topun, uçağın, helikopterin karşısında göğsünü siper ederek canı pahasına topyekün yapmıştır. Millet olarak 15 Temmuz 2016 gecesinde yaşadığımız ihaneti unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız." "Dış destekli hain bir tezgahtı" AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 15 Temmuz FETÖ hain darbe girişiminin ülkenin ve milletin istikbaline, demokrasinin tam ortasına, milli iradenin kalbine, hukukun üzerine atılmış bir bomba, kahpece açılmış bir ateş olduğunu belirtti.
Salih Cora - 08.07.2019
Şehit Eren Bülbül mezarı başında anıldı
Ziyarete, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora ve Muhammet Balta, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil Şen, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile şehit aileleri de katıldı.
Salih Cora - 08.07.2019
THY'nin 'Maçka' uçağı ilk seferini Trabzon'a yaptı (2)
EREN BÜLBÜL'ÜN KABRİNİ ZİYARET ETTİLER Türk Hava Yolları (THY), filosuna dahil olan 'rüya uçak' olarak adlandırılan ve şehit Eren Bülbül'ün anısına 'Maçka' adını verdiği ilk Boeing 787-9 Dreamliner uçağı ilk seferini İstanbul'dan Trabzon'a yaptı. Uçakla gelen heyet, Trabzon Havalimanı'nın ardından Maçka ilçesinde şehit Eren Bülbül'ün kabrini ziyaret etti. Ziyarete, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu, Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan ile yolcular katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salih Cora Haberleri | Salih Cora Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Salih Cora haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Cora kimdir, hayatı ve biyografisi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank Trabzon'da cenaze törenine katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 17:27:53. #1.16#

title