SALİH CORA HABERLERİ

Salih Cora haber, Salih Cora son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Cora - 30.07.2020
AK Parti Trabzon Milletvekilleri Cora ve Günnar'dan Kurban Bayramı mesajı
AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Adnan Günnar, Kurban Bayramı dolayısıyla mesay yayımladı.
Salih Cora - 30.07.2020
Trabzon'da Sultan Alparslan Çilekli Cami açıldı
Törene, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Salih Cora - 21.06.2020
Trabzonspor Divan Kurulu ve sivil toplum örgütlerinden hakem eleştirileri
Basın açıklamasına AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzonspor Divan Kurulu üyeleri, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Salih Cora - 19.06.2020
Trabzon'da sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi için yapılan klinik hizmete girdi
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora da Ortahisar Belediyesinin bugüne kadar hep gönüllere dokunduğuna dikkati çekerek, "Bunda da başarılı oldu.
Salih Cora - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, koruma altına alınan Barma Yaylası'nı ziyaret etti
Kurum'a incelemeleri sırasında Vali İsmail Ustaoğlu'nun yanı sıra Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora ile Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer eşlik etti.
Salih Cora - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Trabzon'da ziyaret ve incelemelerde bulunarak açılışa katıldı
Ziyarette, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer yöneticiler de yer aldı.
Salih Cora - 06.06.2020
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu'dan Zorluoğlu'na ziyaret
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Aksu'nun dün akşam AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'nın da yer aldığı heyetle Zorluoğlu'na tarihi belediye binasında ziyaret gerçekleştirdiği belirtildi.
Salih Cora - 03.06.2020
Sümela Manastırı için hedef UNESCO'da kalıcı olmak
Öte yandan Zorluoğlu, toplantıya AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de katıldığını ifade etti.
Salih Cora - 30.05.2020
Uzungöl'ün üstyapısı bu yıl tamamlanacak
Zorluoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 1 Haziran'da başlayacak turizm sezonu öncesi, Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında, AK Parti Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar, Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu ile sektör temsilcilerinin katılımıyla Turizm Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildiğini belirtti.
Salih Cora - 22.05.2020
Trabzon'da yeni yaş çay sezonu başladı
Of ilçesi Eskipazar Çay Fabrikası'nda düzenlenen programa, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Arsin Belediye Başkanı Sait Gürsoy ile daire amirleri katıldı.
Salih Cora - 14.05.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, TÜRKSAT'ın Trabzon'da yatırım yapmasını istedi
Açıklamada, Bakan Karaismailoğlu'nun, Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Salih Cora, Adnan Günnar ve Bahar Ayvazoğlu ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de katıldığı toplantıda, Trabzon halkının istemediği Akçaabat'taki sahil yolu geçiş projesinin uygulanmayacağını, diğer tüm konulardaki çalışmaların ise ortak akılla yürütüleceğini belirttiği kaydedildi.
Salih Cora - 12.05.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür Açıklaması
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, yaş çay alım fiyatı müjdesi ve hasat için memleketlerine gidecek üreticilere esneklik sağlanmasından dolayı teşekkür etti.
Salih Cora - 07.05.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'dan, Selçuk Bayraktar'a destek Açıklaması
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar'a destek verdi.
Salih Cora - 30.04.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne doğru
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salih Cora - 22.04.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Salih Cora - 10.04.2020
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Türk Polis Teşkilatı'nın 175. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Salih Cora - 08.04.2020
Diyarbakır'daki sivillere yönelik terör saldırısı
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde odun toplamaya giden 5 kişinin PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit edilmesini kınadı.
Salih Cora - 25.03.2020
Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının 11. yıl dönümü
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Büyük Birlik Partisi'nin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu vefatının 11. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salih Cora - 24.03.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora Açıklaması
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, kamu bankalarına aldıkları kararlar nedeniyle teşekkür etti.
Salih Cora - 17.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105. yıl dönümü
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 105. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salih Cora - 25.02.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP İstanbul Milletvekili Cemal Çetin, "Almanya'nın Hanau şehrinde Türklere yönelik gerçekleştirilen ırkçı saldırılar", CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, "Hızlı tren ve Sakarya-İstanbul bölgesel trenleri", AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 102.
Salih Cora - 15.02.2020
Bakan Varank AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı: (2)
Toplantıya, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Salih Cora - 15.02.2020
Bakan Varank, Trabzon Valiliğini ziyaret etti
Ziyarette, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ile diğer ilgililer de hazır bulundu.
Salih Cora - 15.02.2020
Bakan Varank, Cazibe Merkezleri Destekleme Programı İmza Töreni'nde konuştu: (2)
Programa, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur Adıyaman, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, bölge illerinin belediye başkanları ile diğer ilgililer katıldı.
Salih Cora - 15.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Trabzon'da, Cazibe Merkezleri Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı imza törenine katılıp, sanayiciler ile buluştu. Programa Bakan Varank'ın yanı sıra Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur Adıyaman, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ile çok sayıda sanayici katıldı.
Salih Cora - 02.02.2020
Bakan Turhan, Zigana Tüneli ile Kanuni Bulvarı'nda incelemelerde bulundu Açıklaması
Turhan'a incelemelerinde, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ilçe belediye başkanları ile diğer ilgililer eşlik etti.
Salih Cora - 12.01.2020
Milletvekili Cora ziyaret ve temaslarda bulundu
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) ve İçmimarlar Odası'nı ziyaret etti.
Salih Cora - 01.01.2020
Trabzonspor'da teknik direktör Ünal Karaman döneminin sona ermesi
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Trabzonspor Kulübüne ve zor zamanda destek olanlara sahip çıkılması gerektiğini bildirdi.
Salih Cora - 29.12.2019
Milletvekili Balta Vakfıkebir ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu
Programa, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun ve partililer de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salih Cora Haberleri | Salih Cora Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Salih Cora haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Cora kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Maçka ve Yomra ilçe kongreleri yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 20:08:49. #1.16#

title