Salda Gölü Haberleri

Salda Gölü haber, Salda Gölü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salda Gölü - 10.9.2020
Kenan Sofuoğlu Salda Gölü'nde sörf yaptı
Dünya şampiyonu eski milli motosikletçi AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Burdur'daki Salda Gölü'nde sörf yaptı.
Salda Gölü - 4.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
HELİKOPTERLER SALDA GÖLÜ'NDEN SU TAŞIDIÇardak'ta orman yangını (5)Denizli'nin Çardak ilçesi Hayriye Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde başlayan orman yangınında oluşan duman, Burdur'un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü'nün bulunduğu dağın eteklerine kadar ulaştı.
Salda Gölü - 3.9.2020
Son dakika haberi: DHA YURT BÜLTENİ - 7
Son dakika haberleri... Denizli'yi Salda Gölü'ne bağlayan yolda asfalt çalışmasıDENİZLİ Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çardak ilçesinin Hayriye Mahallesi ile Türkiye'nin Maldivleri olarak anılan Salda Gölü arası ulaşımı sağlayan yolda yaptıkları asfaltlama çalışmalarını inceledi.
Salda Gölü - 29.8.2020
Son dakika haber | Salda Gölü'nde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı heyetiyle alan çalışması yapıldı
Son dakika haberleri... Burdur'un Yeşilova ilçesinde, beyaz kumsalı ve turkuaz rengi berrak suyunun güzelliğiyle ünlenen Salda Gölü'nde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı heyetiyle alan çalışması yapıldığı bildirildi.
Salda Gölü - 26.8.2020
Son dakika haberi! Salda Gölü yağmur yüklü kara bulutların altında görsel şölen sunuyor
Son dakika haberi... Burdur'un Yeşilova ilçesinde, beyaz kumsalı ve turkuaz rengi berrak suyunun güzelliğiyle "Türkiye'nin Maldivleri" olarak ünlenen Salda Gölü, kapalı havada çakan şimşeklerle görsel şölen sunuyor.
Salda Gölü - 25.8.2020
Son Dakika | Salda Gölü'nde ziyaretçi kısıtlamasına gidilmesi planlanıyor
Son dakika haberi: Burdur Valisi Ali Arslantaş, beyaz kumsalı ve turkuaz rengi berrak suyunun güzelliğiyle "Türkiye'nin Maldivleri" olarak ünlenen Salda Gölü'nde, yapılacak bilimsel çalışmanın sonucuna göre ziyaretçi kısıtlamasına gitmeyi planladıklarını söyledi.
Salda Gölü - 23.8.2020
Son dakika haberleri... Salda Gölü'nde hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor
Gelen son dakika haberlerine göre Burdur'un Yeşilova ilçesindeki, beyaz kumsalı ve turkuaz rengi dolayısıyla "Türkiye'nin Maldivleri" olarak ünlenen Salda Gölü'nde, hafta sonu tatili dolayısıyla yoğunluk yaşanıyor.
Salda Gölü - 21.8.2020
Son dakika... SALDA GÖLÜ, MARS'TAKİ YOLCULUĞA KLAVUZ OLACAK
Son dakika haberi: SALDA Gölü'nün yapısının Mars'a çok benzediğine dikkat çeken İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurgül Çelik Balcı, yapılan araştırmalarla Salda'nın Mars'ın keşfinde kılavuz olabileceğini söyledi.
Salda Gölü - 20.8.2020
Son dakika haberi... Burdur'da "Salda Gölü'nü Koruma ve Kullanma İlkeleri" konulu toplantı yapılacak
Son dakika haberi... Burdur'un Yeşilova ilçesinde, beyaz kumsalı ve turkuaz rengi berrak suyunun güzelliğiyle "Türkiye'nin Maldivleri" olarak anılan Salda Gölü'nün korunması amacıyla "Salda Gölü'nü Koruma ve Kullanma İlkeleri" toplantısı düzenleneceği bildirildi.
Salda Gölü - 20.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
'100 YIL CEZA VERSELERDE ACIMIZ DİNMEZ' Güleda Cankel'in babası Mustafa Cankel, sanığa bekledikleri cezanın verilmediğini ifade ederek şöyle konuştu: "Sanığa 100 sene ceza verseler de bizim acımız dinmez. Ancak hak ettiği cezayı alması en büyük dileğimizdi. Sadece müebbet hapis cezası verilmesine üzüldüm. Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alması için gerekli hukuki girişimlerimizi avukatlarımızın dediği gibi sürdüreceğiz." Pandemi nedeniyle gazetecilerin duruşma salonuna alınmadığı yargılamada sanığın son sözünün ne olduğu yönündeki soruya ise Isparta Barosu Başkanı Avukat Ünsal Çankaya, şöyle cevap verdi: "Sanığa son sözü sorulduğunda söylediği tek söz 'Ailemden özür dilerim' oldu. Başka da bir şey olmadı. Ayrıca sanığın olaydan pişmanlık duyduğuna ilişkin bir açıklaması da olmadı ve mahkeme heyeti de bunu değerlendirerek sanığın olaydan pişmanlık duyduğunu belirten bir davranış içerisinde olmadığını tutanaklara geçirdi." GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ Nurettin ARKAN- Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, ======================== Salda Gölü toplantısı yapılacak Burdur Valisi Ali Salda Gölü'nü koruma ve kullanma ilkeleri konulu toplantı düzenleneceğini bildirdi.
Salda Gölü - 19.8.2020
Son dakika haberleri: Salda Gölü'nün fosseptik karışan dere suyuyla kirlendiği iddiasını su analiz raporu yalanladı
Son dakika haberlerine göre Burdur'un Yeşilova ilçesindeki beyaz kumsalı ve berrak temiz suyunun güzelliğiyle bilinen Salda Gölü'ne ilişkin bir internet sitesinde yer alan fosseptikten gelen atık suyla kirlendiği iddiasının gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Salda Gölü Haberleri | Salda Gölü Haber - Haberler - Salda Gölü haberleri, son dakika salda gölü haber ve gelişmeleri burada. İYİ Parti 2. Olağan Kurultayı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 18:52:54. #1.14#
title