Salavatlı Belediyespor'da Moraller Yüksek
Haberler » Yerel » Salavatlı Belediyespor'da Moraller Yüksek - Haberler

Salavatlı Belediyespor'da Moraller Yüksek

Aydın Süper Amatör Lig ekiplerinden Salavatlı Belediyespor, lig hazırlıklarını sürdürüyor.

Salavatlı Belediyespor'da Moraller Yüksek

Süper Amatör Lig ekiplerinden Belediyespor, lig hazırlıklarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta lig hazırlıklarına başlayan Süper Amatör Lig ekiplerinden Salavatlı Belediyespor geçen hafta başladığı lig hazırlıklarını sürdürüyor. Son olarak Muğlaspor'da oynayan orta saha oyuncusu Volkan Duru'yu transfer eden Salavatlı Belediyespor, koordinasyon ve kondisyon ağırlıklı çalışmalarını sürdürüyor. Antrenör Birkan Duran nezaretinde çalışan mavi-beyazlı ekipte antrenmanlar neşeli geçiyor.

Salavatlı Belediyespor'un antrenörü Birkan Duran Yusuf ve Emre'nin izinlerinin devam ettiğini kaydederken, "Yusuf ve Emre ile birlikte 14 kişilik bir kadromuz var. Bir kaleci, bir de kanat oyuncusu arayışımız sürüyor. Bu oyuncular ile birlikte 16 kişilik kadromuz olacak. İki oyuncu da genç takımımızdan takviye edeceğiz.Geçtiğimiz yıl kadromuz fazla sayıdaydı. Bu yıl böyle bir yöntem deneyeceğiz"dedi.

"ÖZEL İDARE İLE MAÇ YAPABİLİRİZ"

Çalışmaların iyi gittiğini ve oyuncularının performansından memnun olduğunu belirten Duran, "Perşembe günü Özel İdarespor ile maç yapabiliriz. Bugün veya yarın maç yapıp yapmayacağımız belli olacak" şeklinde konuştu. - AYDIN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler