Sakaryaspor Kulübü Başkanı Hacıeyüpoğlu, "Giresunspor karşısında galibiyeti kaçırarak önemli bir avantajı kaybettik"

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Giresunspor maçında galibiyeti kaçırarak önemli bir avantaj kaybettiklerini söyledi.

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Hacıeyüpoğlu,

Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Giresunspor maçında galibiyeti kaçırarak önemli bir avantaj kaybettiklerini söyledi.

Hacıeyüpoğlu, CİHAN muhabirine yaptığı açıklamada, alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Giresunspor'a karşı deplasmanda oynadıkları maçta öne geçmelerine karşın galibiyeti koruyamadıklarını kaydetti.

Rakiplerinin puan kaybettiği bir haftada galibiyeti kaçırarak ciddi bir avantaj kaybettiklerini anlatan Hacıeyüpoğlu, "Zor bir maç olacağını biliyorduk. Giresunspor alt sıralardan kurtulma mücadelesi veriyordu. Aynı zamanda kendi sahasında oynuyordu. Bizim içinde şampiyonluk yolunda katetmemiz gereken bir maçtı. Puan ve puanlar almak istiyorduk. 1-0 öne geçmişken maçı 1-1 bitirmek bizim için ciddi bir avantajı kaybı oldu. Antalyaspor maçı hariç rakiplerimizin puan kaybettiği haftada yenseydik çok ciddi avantaj elde edecektik. 3.sıradaki rakibimizle 5 puan gibi fark olacaktı. İçerde üst üste oynayacağımız iki maça o moralle girmiş olacaktık. Bizim için çok iyi olacaktı. Neticede 1 puan aldık. 1 puan önemli ancak çok ciddi bir avantajı kaybettik." diye konuştu.

Ligdeki son 6 maçın final niteliğinde olduğunu ifade eden Hacıeyüpoğlu, önlerindeki 4 hafta içinde şampiyonluk yarışının şekilleneceğini dile getirdi.

Hacıeyüpoğlu, şöyle konuştu, "Bizim için 4 hafta çok önemli. Önümüzdeki 4 hafta içinde lig şekillenecek. Biz önümüzdeki 4 maçtan en karlı şekilde çıkmak istiyoruz."