Sakaryaspor-antalyaspor Maçının Ardından Olaylar Çıktı

Bank Asya 1. Lig'de, 30. Haftanın Son Karşılaşmasında Sakaryaspor'u Deplasmanda 1-0 Mağlup Ederek Liderliğe Yükselen Antalyaspor'da Büyük Sevinç Yaşanırken, Maç Sonunda Çıkan Olaylarda 8 Taraftar Yaralandı.

Sakaryaspor-antalyaspor Maçının Ardından Olaylar Çıktı

Bank Asya 1. Lig'de, 30. haftanın son karşılaşmasında Sakaryaspor'u deplasmanda 1-0 mağlup ederek liderliğe yükselen Antalyaspor'da büyük sevinç yaşanırken, maç sonunda çıkan olaylarda 8 taraftar yaralandı.

Sakaryaspor-Antalyaspor maçının ardından olaylar çıktı. Maçın sonuna doğru iki takım taraftarların birbirine taş atmasıyla başlayan olaylarda 8 taraftar yaralandı. Yaralanan taraftarlara sağlık ekipleri ambulansta müdahale etti.

Sakaryaspor Teknik Direktörü Hüsnü Özkara, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Antalyaspor karşısında yedikleri talihsiz bir golle mağlup olduklarını savunarak, "Antalyaspor'un kapanarak uzun toplarla gol arayacağını biliyorduk. Ancak talihsiz bir gol yedik. Bundan sonra skoru değiştirmek için oyuncu arkadaşlarım üstün mücadele gösterdi, ama maalesef kaybettik. Rakibe büyük bir baskı kurduk. Üstümüze bile doğru dürüst gelemediler. İlk yarı ligin en güzel futbolunu oynadık. Ancak 2. yarı doldur boşalta geçtik. Burada taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Muhteşemdiler. Kalan 4 maçımızı alarak Süper Lig'e çıkmak istiyoruz" dedi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman ise, "Galibiyetin sevincini yaşıyoruz; ancak mağlup olanın da üzüntüsünü paylaşıyoruz. Sakaryaspor çok iyi bir takım. Çok iyi bir taraftarı da var. Ancak biz daha akıllı ve stratejik oyandık ve gölü bularak galip ayrıldık. Rakibimiz bizden 2 puan öndeydi. Bu galibiyetle bir avantaj yakaladık. Ancak daha her şey bitmedi. Şimdi dört takımın yarışı devam ediyor" diye konuştu.

(YK-AK-KÇ-NÇ-S)

Kaynak: İHA