Sakarya: Tadım Türkiye Kupası Grup Eleme Karşılaşmasında Pınar Karşıyaka, Alpella'yı Mağlup Etti

Türkiye Basketbol Federasyonu (Tbf) Tadım Türkiye Kupası Eleme Grubu Karşılaşmasında Pınar Karşıyaka, Alpella'yı 76-72 Mağlup Etti.

Sakarya: Tadım Türkiye Kupası Grup Eleme Karşılaşmasında Pınar Karşıyaka, Alpella'yı Mağlup Etti

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Tadım Türkiye Kupası Eleme Grubu karşılaşmasında Pınar Karşıyaka, Alpella'yı 76-72 mağlup etti.

Pınar Karşıyaka Antrenörü Mete Levent Topsakal, iki takımın da güzel oyun çıkardığını, kendilerinin biraz daha şanslı olduğunu söyledi. Topsakal, "Kupa maçları oldukça heyecanlı müsabakalara sahne oluyor. Biz de onlar da genç oyunculara sahip. İyi bir karşılaşma çıkardık. Biz onlara göre biraz daha şanslıydık. Kazanmasını bildik" dedi.

Alpella Antrenörü Alaeddin Yakan ise, iki takımın da genç oyunculardan kurulu olduğunu belirterek, "Onlar daha fazla pozisyon buldular. Biz bir takım hatalar yaptık ve karşılaşmayı kaybettik" diye konuştu.

Pınar Karşıyakalı oyuncular, maçı kazandıkları için mutlu olduklarını söylerken, Alpella takımı oyuncuları ise, maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını, kupadaki diğer maçları kazanmaya çalışacaklarını söyledi.

Kaynak: İHA