Sakarya: Seren Serengil'in Annesine Motosiklet Çarptı

Sakarya: Seren Serengil'in Annesine Motosiklet Çarptı

Sakarya'nın Sapanca İlçesi'ne Bağlı Kırkpınar Beldesi'nde Akşam Gezintisine Çıkan Pop Sanatçısı Seren Serengil'in Annesi Nevin Teoman, Motosikletin Çarpması Sonucu Yaralandı.

Sakarya: Seren Serengil'in Annesine Motosiklet Çarptı

Sakarya'nın Sapanca İlçesi'ne bağlı Kırkpınar Beldesi'nde akşam gezintisine çıkan pop sanatçısı Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman, motosikletin çarpması sonucu yaralandı.

Edinilen bilgiye göre kaza, Kırkpınar Beldesi Bağdat Caddesi üzerinde meydana geldi. Akşam gezisi için oturdukları villadan çıkan ünlü sanatçı Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman'a (61), Bağdat Caddesi'nde yürüyüş yaparken, ehliyetsiz olduğu belirtilen A.O. (16) idaresindeki motosiklet çarptı. Kazada yaralan Nevin Teoman, 112 Acil Servis ambulansı ile ToyotaSA Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne kaldırıldı. Köprücük kemiği kırılan Nevin Teoman'ın başında da şişlik olduğu bildirildi. Kazada hafif yaralanan ve ayakta tedavi edilen motosiklet sürücüsü O.A. ise polis merkezine götürüldü.

Kaza haberini duyan sanatçı Seren Serengil, eşiyle birlikte hastaneye geldi. Annesinin geçirdiği kazanın şaşkınlığını yaşayan Seren Serengil, herhangi bir açıklama yapmadı.

Kaynak: İHA