Sakarya: Sakarya'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 2 Yaralı

Sakarya: Sakarya'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 2 Yaralı

Sakarya'nın Akyazı İlçesi Küçücek Beldesi'nde Bir Kahvehane Önünde Meydana Gelen Silahlı Kavgada 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 2 Kişi Yaralandı.

Sakarya: Sakarya'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 2 Yaralı

Sakarya'nın Akyazı İlçesi Küçücek Beldesi'nde bir kahvehane önünde meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay, saat 22.00 sıralarında beldede bulunan Hüseyin K.'ye ait kahvehanenin önünde meydana geldi. Hüseyin K., kendisine ait kahvehanede daha önce aralarında kooperatif meselesi yüzünden husumet bulunduğu öğrenilen Göktürk kardeşlerle tartıştı. Büyüyen tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle olay kahvehane dışına taştı. İddiaya göre, kahvehane önünde Hüseyin K., üzerinde bulunan ve ruhsatsız olduğu kaydedilen silahını çekerek ateşledi. Olayda Yücel Göktürk (25), Yüksel Göktürk (28) ve kavgayı ayırmaya çalıştığı belirtilen Meriç Fırat (25) yaralandı. Yaralılar, kaldırıldıkları Sakarya Toyota-SA İlk Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Burada Yücel Göktürk, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Diğer yaralıların tedavilerinin sürdüğü belirtilirken, zanlı Hüseyin K.'nin olaydan sonra firar ettiği ve arandığı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: İHA