Sakarya: Galatasaraylı Futbolcu Orhan Ak, Simit Sarayı Açtı

Sakarya: Galatasaraylı Futbolcu Orhan Ak, Simit Sarayı Açtı

Sakarya: Galatasaraylı Futbolcu Orhan Ak, Simit Sarayı Açtı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor

Galatasaray'ın milli futbolcusu Orhan Ak'ın ortağı olduğu 'Simitza Fast Food Zincirleri'nin yeni halkası, Adapazarı'nda açıldı.

Galatasaray'ın milli futbolcusu Orhan Ak'ın ortağı olduğu 'Simitza Fast Food Zincirleri'nin yeni halkası, Adapazarı'nda açıldı.

Galatasaraylı futbolcu Orhan Ak, memleketi Adapazarı'nda iş hayatına atıldı. Milli futbolcu Orhan Ak'ın ortağı olduğu Simitza Fast Food Zincirleri'nin yeni halkası, Adapazarı'nda ünlü isimlerin katılımıyla açıldı. Simitza Simit Sarayı'nın açılışına, Orhan Ak'ın takım arkadaşları Ümit Karan, Yalçın Ayhan ile eski futbolcu Vedat İnceefe, ünlü mankenler Tuğba Özay, Esra Eron, Tatiana Tsikeviç, Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran ve çok sayıda davetli katıldı. Orhan Ak, memleketine bir işyeri açmanın mutluluğunu yaşarken, hayranlarına da bol bol imza dağıttı. Bu arada, açılışta görev alan ünlü mankenler Tuğba Özay, Esra Eron ve Tatiana Tsikeviç, yaptıkları şovlarla vatandaşların büyük ilgisini çekti. Vatandaşlara simit dağıtan ünlü mankenler, izdiham yaşanmasına neden oldu.

Açılışta görev alan ünlü manken Tuğba Özay, engelli bir vatandaşa simit verirken duygusal anlar yaşandı. Özay'dan simit alan engelli şahıs, gözleri dolarak ağlamaya başladı. Bunun üzerine Tuğba Özay, şahsa sarılarak ağlamamasını istedi. Tuğba Özay ayrıca, bir bayandan, Adapazarı'na gelin olması yönünde de teklif aldı. Adapazarlılar'ın Özay'ı çok sevdiğini söyleyen bayan, Tuğba Özay'a iyi bir eş bulmaya hazır olduğunu kaydetti. Tuğba Özay, bu teklif karşısında büyük şaşkınlık yaşarken, kalabalığa kendisini beğenip beğenmediklerini ve kendisine talip olup olmadığını sordu. Kalabalıktan yüksek sesle 'Evet' cevabı gelmesi üzerine Özay, bu yanıta kahkahayla karşılık verdi. Açılış töreninde ünlü mankenler tarafından düzenlenen pizza yeme yarışması da ilginç görüntülere sahne oldu. Kalabalık içinden seçilen biri bayan 3 kişi, birinci olabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Simitza'nın açılışında son olarak sahneye yeni assolist, eski manken Ebru Destan çıktı. Ebru Destan, söylediği birbirinden güzel parçalarla Adapazarlılar'ı coşturdu. Orhan Ak'ı sahneye davet eden Ebru Destan'a milli futbolcu, açılış için hazırlanan pastadan ikram etti. Destan'ın konserinin ardından açılış töreni sona erdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title