Sakarya'da Seçim Çalışmaları

Sakarya'da Seçim Çalışmaları
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Sakarya'da AK Parti ve MHP il ve ilçe teşkilatlarınca seçim çalışmalarına ayrı ayrı devam ediliyor.

Sakarya'da AK Parti ve MHP il ve ilçe teşkilatlarınca seçim çalışmalarına ayrı ayrı devam ediliyor.

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, partisinin seçim çalışmalarına katıldı.

Uncuoğlu, AK Partisi Ferizli İlçe Başkanı Adem Fidan, Belediye Başkanı Hüseyin Genç ve yönetim kurulu üyeleri ile Söğütlü 2. Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş Adamları Derneğini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Parti teşkilatıyla seçim çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Uncuoğlu, bu kapsamda sanayicileri, iş adamları, esnafı ve vatandaşları ziyaret ettikleri ifade etti.

MHP Sakarya milletvekili adayı Muhammed Levent Bülbül'ün ziyaretleri

MHP Sakarya milletvekili adayı Muhammed Levent Bülbül ise seçim çalışmalarını Karapürçek ilçe merkezi ile Adapazarı'nın Küçükhataplı, Karadere ve Örentepe mahallelerinde sürdürdü.

Karapürçek'te esnafı ziyaret eden ve vatandaşlardan destek isteyen Bülbül, daha sonra Adapazarı'nda kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhur İttifakı'na destek beklediklerini ifade eden Bülbül, "Türkiye'nin başta terör belası olmak üzere, hayati önem taşıyan meseleleri, kararlı bir iradeyle çözülebilir. Bu iradenin adresi MHP'nin de içinde yer aldığı Cumhur İttifakı'dır. Milli meselelerde Türkiye'nin yüzde 80'inin kenetlenmesi lazım. Keşke bu ittifakın dışında kalan partiler de milli meselelerde milli ve yerli bir duruş gösterebilseler." ifadesine yer verdi.

Ziyaretlere MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, Karapürçek İlçe Başkanı Mustafa Odabaş ve partililer eşlik etti.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title