Sahur Haberleri

Sahur haber, Sahur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sahur - 25.04.2021
Dinlenmiş kırmızı et tok tutar
Ramazan ayının gelmesiyle sahurda ve iftarda tüketilen kırmızı et, verdiği tokluk hissinin yanı sıra vücuda birçok anlamda yarar sağlıyor.
Sahur - 25.04.2021
Nevşehir'de Covid-19 vakaları en çok 40 ile 60 yaş arasında görülüyor
"Ramazan ayında bol sıkı tüketmeliyiz" Ramazan ayı dolayısıyla oldukça uzun süre aç kalındığını ifade eden Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay iftar ile sahur arasında bol sıvı tüketilmesi gerektiğini ve mevsim meyve ve sebzelerinin yenilmesini gerektiğini belirtti.
Sahur - 24.04.2021
Oruç sebebiyle göz damlası kullanımı ihmal edilmemeli
Göz doktorunun muayene sonrası göz damlası ihtiyacını belirleyeceğini aktaran Tanrıverdi, şunları kaydetti: "Gözde alerji, konjonktivit, kirpik dibi iltihabı gibi hastalarda göz damlası ihtiyacı günde en fazla iki-üç kez olduğundan hastalar damlalarını iftar ve sahur arasında kullanabilirler.
Sahur - 24.04.2021
Kastamonu'da vatandaşlar Kovid-19'u griple karıştırmamaları için ilanlarla uyarılıyor
"Gel bir çayımı iç, iftar edelim, sahur edelim" düşüncesinden vazgeçilmesi gerekiyor Kovid-19 ile mücadelede geride kalan bir yılda birtakım verilere ulaştıklarını belirten Güneş, "Vatandaşlardan ve sahadan topladığımız veriler ışığında kimsenin kendine Kovid'i konduramadığı, insanların başının ağrıması, öksürüğün olması, ateşine rağmen 'Cereyanda kaldık, soğuk aldık' gibi düşünerek rahatsızlığını grip zannettiğini gördük.
Sahur - 23.04.2021
Beypazarı'nda üretilen sebzeler sofralara ulaşıyor
Üreticilerin ramazan ayında da emeğini esirgemeden çalıştığını dile getiren Ateş, şunları kaydetti: "Verimli topraklara sahip Beypazarı'ndan üretimi yapılan havuç, marul, ıspanak, turp, pırasa, yer elması gibi sebzeleri, salgın kuralları çerçevesinde tarladan hasat ederek, ambalajlayıp, evlerinden çıkamayan vatandaşların sofralarına taze taze ulaşması için İstanbul ve Ankara gibi büyük illere gönderiyoruz. Ramazan ayı dolayısıyla tarlada çalışanlarımız, sahur yemeğini yedikten sonra hemen yola çıkıyor ve işe başlıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sahur Haberleri | Sahur Haber - Haberler - Sayfa 9 - Sahur haberleri, son dakika sahur haber ve gelişmeleri burada. KAHRAMANMARAŞ SAHUR VAKTİ BAHÇESİNE EBABİL DÜŞTÜ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.08.2021 02:53:28. #1.13#

title