Sahrap Soysal Haberleri

Sahrap Soysal haber, Sahrap Soysal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sahrap Soysal - 08.12.2016
Dha Yurt Bülteni-10
ÜNLÜ ŞEFLER GASTRONOMİ TURİZMİ KONGRESİ'NDE BULUŞACAK Turizm Fuarı'yla eş zamanlı olarak düzenlenen 2'nci Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi yapıldı. D Holü'nde düzenlenen kongre, dünyanın önde gelen gastronomi ve turizm uzmanları ile eğitimcilerini bir araya getirdi. Alternatif bir turizm dalı olma yolunda ilerleyen gastronomi için atılabilecek adımlar, kongre boyunca uzmanlarca değerlendirilecek. Sektörün önemli temsilcileri ile ulusal ve uluslararası konuşmacıların yer alacağı panellerde, Ege kültürünün gastronomi ile ilişkisi ve bu ilişkinin bölge turizminin kalkınmasına olan etkisi tartışılacak. Kongre ve panellere, Mehmet Yaşin, Sahrap Soysal, Prof.
Sahrap Soysal - 08.12.2016
Travel Turkey İzmir Kapılarını Açtı
ÜNLÜ ŞEFLER GASTRONOMİ TURİZMİ KONGRESİ'NDE BULUŞACAK Turizm Fuarı'yla eş zamanlı olarak 2'nci Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi de düzenleniyor. D Holü'nde düzenlenen kongre, dünyanın önde gelen gastronomi ve turizm uzmanları ile eğitimcilerini bir araya getirdi. Alternatif bir turizm dalı olma yolunda ilerleyen gastronomi için atılabilecek adımlar, kongre boyunca uzmanlarca değerlendirilecek. Sektörün önemli temsilcileri ile ulusal ve uluslararası konuşmacıların yer alacağı panellerde, Ege kültürünün gastronomi ile ilişkisi ve bu ilişkinin bölge turizminin kalkınmasına olan etkisi tartışılacak. Kongre ve panellere, Mehmet Yaşin, Sahrap Soysal, Prof.
Sahrap Soysal - 21.04.2016
Eskişehir Yöresel Yemekleri" Yarışması
Yarışmanın jüri üyesi olan yemek uzmanı ve yazar Sahrap Soysal, yarışma sonunda bir yemek kitabının çıkartılacağını söyledi.
Sahrap Soysal - 12.04.2016
Lezzetlerin tarifi Twitter'da
: Türkiye'nin en önde gelen yemek uzmanı ve yazarlarından biri olan Sahrap Soysal, en güzel tariflerini Twitter'da fotoğraflarıyla paylaşıyor.
Sahrap Soysal - 29.03.2016
Eskişehir'de Yöresel Yemek Yarışması
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, jüri başkanlığını ünlü aşçı Sahrap Soysal'ın yapacağı Eskişehir yöresel yemek yarışmasında, dereceye girenlere ödüller ve sürpriz hediyeler verileceği kaydedildi.
Sahrap Soysal - 02.03.2016
"Kaçma Birader" Galasına Ünlü Akını
Emrah-Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyan filmin galasında ünlü akını yaşandı. Yozgatlı bir ailenin Taksim macerasını anlatan "Kaçma Birader", gala davetlilerini gülme krizine soktu. Cem Yılmaz, Ozan Güven, H.Hakan Eren, İpek-Ömer Faruk Sorak, Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu, Bergüzar Korel, İrem Sak, Tolga Tekin, Funda Arar, Şahin Irmak, Ayhan Taş, Murat Cemcir, Bülent Emrah Parlak, Burak Tozkoparan, Murat Eken, Ahmet Yılmaz Gruda, Serenay Aktaş, Ali İhsan Varol, Şevket Süha Tezel, Ceren Benderlioğlu, Önder Açıkbaş, Metin Keçeci, Emin Olcay, Ertuğrul Postoğlu, Gülhan Tekin, Güven Hokna, İzzet Öz, Leyla Tanlar, Menderes Samancılar, Umut Kurt, Nevra Serezli, Suna Keskin, Nurseli İdiz, Sahrap Soysal, Selda Alkor, Taner Rumeli, Yasemin Öztürk gibi ünlü isimlerin katıldığı galada film, davetliler tarafından ayakta alkışlandı.
Sahrap Soysal - 03.02.2016
'Aşkın Damakta Kalan Tadı'
Love 360 Aşk Festivali kapsamında Şubat ayı boyunca düzenlenecek kültür sanat etkinlikleri kapsamında yemek kültürü uzmanı Sahrap Soysal, 12 Şubat tarihinde Pera Palace Hotel Jumeirah'ta düzenlenecek "Aşkın Damakta Kalan Tadı" etkinliğinde Executive Şef Arif Kemal Doğan ile birlikte katılımcılara özel bir menü hazırlayacak, ardından yemeklerin hikayeleri ve tarihçeleri hakkında bir söyleşi gerçekleştirecek.
Sahrap Soysal - 15.09.2014
Pişmiş Toprakta Türk Mutfağının Lezzetleri Yarıştı
Yarışmaya Yemek Uzmanı ve Yazar Sahrap Soysal da jüri üyesi olarak katıldı.
Sahrap Soysal - 05.10.2013
Kayserili Kadınlar Yemek Yarışmasında Ter Döktü
Yemek uzmanı Sahrap Soysal'ın da aralarında bulunduğu jüri üyeleri, kadınların hazırladığı yemeklere puan vermekte zaman zaman zorlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sahrap Soysal Haberleri | Sahrap Soysal Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Sahrap Soysal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sahrap Soysal kimdir, hayatı ve biyografisi. Gurme İzmir' Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 16:57:07. #1.16#
title