Sahneye Öyle Bir Kıyafetle Çıktı ki...

Sahneye Öyle Bir Kıyafetle Çıktı ki...

Bir üniversitenin bahar şenliğinde sahneye çıkan Hande Yener kıyafetiyle yürek hoplattı.

Sahneye Öyle Bir Kıyafetle Çıktı ki...

Ünlü popçu Hande Yener Koç üniversitesinde dün gecce verdiği bir konserde hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Özellikle Yener'in erkek bir hayranı Hande Yener'e öyle sözler söyledi ki ünlü sanatçı onu sahneye çağırmadan edemedi.

Üniversiteli bir hayranı konserde Hande Yener'e ilan-ı aşkta bulundu. Sahneye davet edilen genç, popçunun ayağına kapanıp sevgisini gösterdi!

KAYITSIZ KALAMADI

Hande Yener 'Romeo'sunu buldu! Ünlü popçu, Koç Üniversitesi'nde konser verdi. Öğrenciler arasındaki bir hayranının aşk sözcüklerine kayıtsız kalamayan sanatçı, onu sahneye çağırdı. Yener'in davetine çok sevinen Egemen isimli öğrenci ayağına kapandığı ünlü sanatçıyı öpücüklere boğdu.

"MAYOMA DON DEDİLER"

Farklı tarzıyla dikkatleri çeken Ünlü Popçu Yener, sahneye mayo ile çıkmasını eleştirenlere seslendi: "Gençler tarzımı beğeniyor ancak bazı insanlar beni çok eleştiriyor; 'Don giymiş' diyenler bile var."

"BAYILTAN BİR SEKSİLİĞİM VAR"

Yener, konser sonrası gazetecilerin "Kendinizi seksi buluyor musunuz?" sorusuna "Tabii ki, hatta bayıltan bir seksiliğim var" yanıtını verdi.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr