Sahnede Yarı Çıplak

Sahnede Yarı Çıplak

Country müziğin önemli ismi LeAnn Rimes, kilo verdikten sonra açıldıkça açıldı, sahneye yarı çıplak çıkmaya başladı.

Sahnede Yarı Çıplak

Country müzik türünün ünlü isimlerinden LeAnn Rimes, kilo verdikten sonra giyim tarzını tamamen değiştirdi. 1982 doğumlu olan Margaret LeAnn Rimes daha önce sahneye şık mini elbiseler ve tuvaletlerle çıkıyordu. Fakat, ünlü şarkıcı LeAnn Rimes, bir anda yarı çıplak bir şekilde konser vermeye başladı.

Aralarında Grammy Ödülü, Country Müzik Akademisi Ödülü, Bilbord Müzik Ödülü gibi önemli sayılabilecek başarılara imza atan Rimes'ın son dönemdeki bu değişimi hayranlarını da şaşırtmış durumda. Öyle ki, uygunsuz giyim tarzı, ünlü şarkıcının hayranlarını da rahatsız edecek bir boyuta geldi.

1996 yılında henüz 14 yaşında albüm çıkaran LeAnn Rimes, bir sene sonra çıkardığı albümde 'Hot 100' listesinde kırılması güç bir rekora imza atarak ismini duyurmuştu. 69 hafta gibi inanılmaz bir süre liste başı kalan "How Do I Live" şarkısı ile sevenlerinin yüreğinde taht kuran LeAnn Rimes, müzik kariyerinin yanı sıra oyunculukta da kendisini geliştirdi. "Holiday In Your Heart" isimli dizi ile oyunculuk hayatına atılan yıldız şarkıcı, çok sayıda film ve dizide de yeteneğini gösterdi.

Sesi ile hayranları büyüleyen LeAnn Rimes'ın, hayranları karşısına yarı çıplak bir şekilde çıkması geçmişteki başarılarını gölgeler mi tartışması da başlamış durumda.

Sabah : http://www.sabah.com.tr