Şahin Özer Kalp Krizi Geçirdi

Şahin Özer Kalp Krizi Geçirdi

Ünlü Müzik Yapımcısı Şahin Özer Dün Gecce Aniden Rahatsızlanarak Hastaneye Kaldırıldı

Şahin Özer Kalp Krizi Geçirdi

ÜNLÜ MÜZİK YAPIMCISI ŞAHİN ÖZER DÜN GECCE ANİDEN RAHATSIZLANARAK HASTANEYE KALDIRILDI

Ünlü müzik yapımcısı Şahin Özer dün gece kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından yoğun bakıma alınan Özeri'in üç damarının tıkalı olduğu ve yarın by-pass ameliyatı olacağı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, dün gece saat 02:30 sıralarında aniden rahatsızlanan Şahin Özer'i oğlu Fatih Özer Okmeydanı'nda bulunan özel Memorial hastanesine kaldırdı. Özer, burada yapılan ilk müdahalenin ardından yoğun bakıma alındı.

Doktor kontrolünde yarın öğle saatlerine kadar yoğun bakımda kalacak olan Özer'e by-pass ameliyatı yapılacağı öğrenildi. Özeri'in eşi Muala Özer, oğlu Fatih Özer ve yakın dostları gün boyunca hastanede bekledi. Eşi Mualla Özer, Şahin Özer`in kalp rahatsızlığını işlerinin yoğunluğuna bağlayarak, `Daha önce de anjiyo olmuştu. Kalp rahatsızlığı olmasına rağmen işlerini aksatmamaya dikkat ediyordu. Dün gecce rahatsızlandı.` diye konuştu. Mualla Sezer, dostlarının gün boyunca kendilerini yalnız bırakmadığını belirterek, `Arkadaşları ve dostları akın akın ziyarete geldi, ancak onu göremediler. Çünkü yoğun bakımda uygun olmuyor.` dedi. Oğlu Fatih Özer ise, babasının aniden rahatsızlandığını, gece saat 02:30`da hastaneye getirdiğini söyledi. Fatih Özer, , `Doktorlar ilk müdahaleyi yaptıktan sonra yoğun bakıma aldılar. Üç damarının tıkalı olduğu söylendi. Yarın da ameliyata alınacak.` ifadesinde bulundu.

Kaynak: Gecce