Şahin Güven Haberleri

Şahin Güven haber, Şahin Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şahin Güven - 13.10.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri'de
Flamingo Düğün Salonu'nda düzenlenen törende genç çiftin nikahlarını İl Müftüsü Şahin Güven kıydı.
Şahin Güven - 9.10.2018
Kayserili Hayırsever İş Adamından Diyarbakır'a Kur'an Kursu
Törende konuşan Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı İşliyen, 1,5 yıl önce Kayseri Müftüsü Şahin Güven ile görüşerek bölgeler ve şehirler arasında kardeşlik duygularının pekişmesi için çalışma başlatmak istediklerini söyledi.
Şahin Güven - 12.9.2018
Halep'te İnsanlık Ölmesin" Kampanyası
İnsanlık tarihi açısından 2017'nin önemli bir yıl olduğunu vurgulayan Argun, şunları kaydetti: "2017 yılındaki istatistiklere göre, tokluktan ölen insanların sayısı ilk defa beşeriyet tarihinde açlıktan ölen insanların sayısının önüne geçti. 2018 yılı da Türkiye açısından önemli bir yıldı. 2017 yılındaki bu istatistiğin ardından Türkiye Gayri Safi Milli Hasılasına göre dünyada en fazla yardım yapan ülke oldu. Bu, tarihe düşülen bir kayıt olarak geçti. Bu hizmet kervanı hiç durmadan büyüsün ve devam etsin." Kayseri Müftüsü Şahin Güven de toplanan yardımların sınır ötesindeki ihtiyaç sahibi Suriyelilere ulaştırılacağını söyledi.
Şahin Güven - 12.9.2018
Kayseri'de Hafız Öğrenciler İçin Tören
Selim Argun, programda yaptığı konuşmada, hafızlığın İslam'da önemli olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Hafız kardeşlerime birkaç nasihatim olacak. Hafızlığı Arapça öğrenimi ile ilahiyat öğrenimi ile taçlandıralım. Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, hafızlık belgesi olan hafız sayımız 150 binin altında. Seksen milyonluk ülkeyiz. Bu sayıyı çok daha fazla çalışıp, arttırmanın vazifemiz olduğunu söylemek isterim. Hafız sayımızı ve kalitesini arttıralım." İl Müftüsü Şahin Güven de müftülük çalışmaları hakkında bilgi sundu.
Şahin Güven - 9.9.2018
Vali Kamçı'dan Anaokulu Açılışı
Programa, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, İl Müftüsü Şahin Güven, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, öğretmenler ve veliler katıldı.
Şahin Güven - 29.8.2018
Kelimeişehadet Getirirken Döktüğü Gözyaşlarıyla Müslüman Oldu
Kellerman için Kayseri İl Müftülüğünde ihtida töreni yapıldı. Kur'an-ı Kerim'in okunmasıyla başlayan törende İl Müftüsü Şahin Güven, Kellerman'a İslam dini hakkında bilgi verdi.
Şahin Güven - 16.8.2018
Kayseri'de Yaz Kur'an Kursları Arası Yarışma
Yarışmadan sonra öğrencilerle bir araya gelerek ödüllerini takdim eden ve hatıra fotoğrafı çektiren İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven; "Yaz Kur'an kursları sonunda bu tür yarışmaların tertip edilmesi öğrencilerimizin Kur'an-ı Kerim'e, dini bilgilere ilgisini artırmakta ve motivasyonlarını yükseltmektedir.
Şahin Güven - 10.8.2018
Halep'te İnsanlık Ölmesin" Kampanyası - Kayseri
Kayseri Müftüsü Şahin Güven, törende yaptığı konuşmada, toplanan yardımların sınır ötesindeki ihtiyaç sahibi Suriyelilere ulaştırılacağını söyledi.
Şahin Güven - 3.8.2018
PKK'nın Şehit Ettiği Anne ve Bebeği İçin Mevlit
Yüksekova'da geçen Salı günü hain saldırıda şehit olan Nurcan Karakaya ile bebeği Bedirhan Mustafa için Melikgazi ilçesi Selçuklu Mahallesi Kapıkale Geçidi'ndeki kayınpederinin evinin önüne kurulan taziye çadırında mevlit okutuldu. Mevlit programına, Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İl Müftüsü Şahin Güven ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Şahin Güven - 2.8.2018
Şehit Anne ve 11 Aylık Bebeği İçin Mevlit Okutuldu
Programa, Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İl Müftüsü Şahin Güven ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Şahin Güven - 2.8.2018
Kayseri'de Son Hac Kafilesi Uğurlandı
Müftülükten yapılan yazılı açıklamaya göre, Ahmet İnci Camisi'nde düzenlenen törene, İl Müfütüsü Şahin Güven, müftü yardımcılarıyla hacı adaylarının yakınları katıldı.
Şahin Güven - 31.7.2018
Özhaseki: Bu Millet, Kendini 'Hoca' Diye Tanıtan Sahtekârlara Kanarak Binlerce Kurban Verdi
'KAYSERİ OLARAK BİRİNCİYİ ZORLAMAK İSTİYORUZ' Burada konuşan Kayseri Müftüsü Şahin Güven, Özhaseki ve Çelik'e teşekkür ederek, "Türk Diyanet Vakfı 26 yıldır yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteriyor.
Şahin Güven - 27.7.2018
Yüz Yüze Konuşmalar : Yaşayan Edebiyat Lansman Gecesi
Kayseri İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, 25 Temmuz günü, bu yıl "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla yola çıkan Türkiye Diyanet Vakfı'na vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu.
Şahin Güven - 27.7.2018
İl Müftüsü Ve İl Müftü Yardımcısından Kurban Bağışı
Kayseri İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü, bu yıl "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla yola çıkan Türkiye Diyanet Vakfı'na vekalet yoluyla kurban bağışında bulundu.
Şahin Güven - 19.7.2018
Fetö Sanıklarına Hapis Cezası
Duruşmada Kayseri Müftüsü Şahin Güven, Müftü Yardımcısı Mahmut Taşyapan ve vaizlerin de aralarında olduğu 7 tanık dinlendi.
Şahin Güven - 15.7.2018
Kayseri'de 15 Temmuz Etkinliği
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinliğe Vali Süleyman Kamçı, Çevre ve Şehircilik eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekilleri İsmail Tamer, Hülya Nergis, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, 2'nci Hava İkmal Bakım Merkezi ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşunun temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Ellerine ay yıldızlı bayrağı alan vatandaşlar meydanları doldurdu. Kayseri Müftüsü Şahin Güven, yaptığı duanın ardından protokol konuşmalarıyla coşan kalabalık, tekbir getirip "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganları attı.
Şahin Güven - 15.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Temel atma törenine Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, AK Parti milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Tamer, İsmail Emrah Karayel ve Hülya Nergis, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün, İl Müftüsü Şahin Güven, ilçe belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Şahin Güven Haberleri | Şahin Güven Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Şahin Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şahin Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. Kayseri'den Suriye'ye 10 Tır Yardım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 09:46:10. #1.15#
title