Şahin: 'Çalışan Başarır'

Şahin: 'Çalışan Başarır'

Aynı Gün İçinde İki Ülkede Çekime Giden Tülin Şahin, 'Düzgün Yaşadım, Gecce Gündüz Çalıştım ve Başardım' Diyor.

Şahin: 'Çalışan Başarır'

AYNI GÜN İÇİNDE İKİ ÜLKEDE ÇEKİME GİDEN TÜLİN ŞAHİN, 'DÜZGÜN YAŞADIM, GECCE GÜNDÜZ ÇALIŞTIM VE BAŞARDIM' DİYOR.

Çok merak ediyorum, Türkiye'nin diğer en gözde mankenleri sizin adınızın geçtiği her yerde neden, kırmızıyı gören boğalar gibi burunlarından solumaya başlıyorlar?

Çok basit, ben bulunduğum noktaya, fiziğimle, uçuk yaşantımla ya da sivri açıklamalarımla gelmedim. Düzgün yaşadım, çok çalıştım ve başardım. Bugün, yılın yarısından fazlasını iş seyahatlerinde geçiriyorsam, demek ki en baştan beri kendime çizdiğim yol doğruymuş. Birilerine olan benzerliğimle ya da güzelliğimle zirvede değilim, bu çok önemli. Başarımın tek anahtarı var; o da iş disiplinim.

ETRAFIM BENİ İLGİLENDİRMEZ

Meslektaşlarınızın aleyhinize yaptığı açıklamaları okuyunca içinizden ne diyorsunuz; 'Hadi be sende, git işine!' mi?

Ben önüme bakarım, arkama bakmam. Sağımla solumla da pek ilgilenmem. Bütün bu söylenenlere takılı kalmak, beni yavaşlatır. O yüzden en iyisi unut gitsin!

Kıskanılmak hoşunuza gidiyor mu?

Demek ki iyi bir mankenim, bu onu gösteriyor değil mi? Ama ben her zaman başkalarının, beni başarılı ve iyi bulmasını isterim. Benim kendimi nasıl gördüğüm önemli değildir. Takdir çevreden gelince güzel oluyor; yoksa ona başka bir şey derler?

Ne derler?

Kendi kendine gelin güvey olmak derler. Bu da benim yapıma çok ters gelir.

CINDY İLE BENİ BİR ARAYA GETİRİN

Cindy Crawford'a olan benzerliğiniz yurt dışında işe yarıyor mu?

Büyük avantaj tabii. Beni görenler yolumu çeviriyorlar. Almanya'da yaşadıklarımı biliyorsunuz, en büyük televizyon kanallarından biri gelip benimle röportaj yaptı. Bu elbette gurur verici. Ben Cindy Crawford'a hayranım. Gerçek bir top modeldir o.

Cindy'le tanışma fırsatını yakaladınız mı?

Maalesef olmadı. Sizin aracılığınızla buradan sesleniyorum, birileri buna ön ayak olsun. Hem dünya basının ilgisini çeker, hem de yurtdışında ülkemizin tanıtımı olur.

EVLİLİK AŞKI ÖLDÜRMÜYOR

Evlilik size yaradı; öyle ya, size gelen iş teklifleri mesela üçe katlandı değil mi?

Öyle oldu. İyi bir mankenin evlenince, artık iş yapamayacağı görüşü yanlışmış demek ki? Sağolsun, eşim çok anlayışlı, bana işim konusunda çok saygı gösteriyor. O kısa kısa ayrılıklar ilişkimizi kuvvetlendiriyor..

Birlikte en çok ne yapmaktan hoşlanırsınız?

Aslında oturup konuşmak ve her anımızın birlikte tadını çıkarmaktan çok hoşlanıyoruz. Sahilde beraber bisiklete bineriz sık sık, çok keyifli olur. Hayatı paylaşıyoruz onunla. Karı ve koca, yaşam içinde bir bütün olmayı başarabilmeli. Sanırım biz bu ahengi yakaladık. İkimiz de çok mutluyuz.

Artık bu konuda deneyimlisiniz, evlilik aşkı öldürüyor muymuş?

Tam tersi oldu benim için. Evlilik aşkı sağlamlaştırıyormuş. Eşime her geçen gün daha çok aşık oluyorum. Biz birbirimiz için yaratılmışız sanki. İnanır mısınız kocamla bizim kavgamız falan olmaz.

KOMEDİ FİLMİNDE OYNAMAK İSTERİM

Mankenlikten oyunculuğa geçmek gibi bir hevesiniz yok mu?

Şimdilik yok. Çünkü ben şu anda mankenliğe odaklanmış bir haldeyim. Oyunculuk yapmaya zamanım yok. Teklifler gelmiyor mu, geliyor ama şu an için değerlendirmem mümkün değil. Ancak çok iyi bir teklif gelirse düşünürüm. O da mankenliği bir süre askıya almam anlamına gelir.

Ne tür bir filmde oynamak istersiniz?

Komedi olabilir mesela. Öyle ağır rollerde oynamak istemem.

Evdeyken dizi seyretme alışkanlığınız var mı?

Yok, televizyon izleyemiyorum zaten. Zamanım yok. Ama şu var, tüm dünya ekranlarında bir kirlilik mevcut. Reality şovlar en çok pirim sağlıyor. Bu da hiç sağlıklı bir şey değil. Ekranların temizlenmeli.

BUGÜN