Sahibinden satılık 467 Araç - Haberler
Haberi Paylaş

Sahibinden satılık 467 Araç

Haberler.com - Haberler | Gündem

Sahibinden satılık 467 araç. Sahibinden satılık koleksiyon araçlarına ilgi büyük. 25 yıldır kazandığı paraları arabalara yatıran benzersiz koleksiyonun sahibi bir araya getirilmesi zor olan araçları koleksiyonunda topladı. Sahibinden satılık bu tarihi araçlara ilgi büyük.

Sahibinden satılık benzersiz araçlar. 25 yıldır kazandığı paraları arabalara yatıran benzersiz koleksiyonun sahibi bir araya getirilmesi zor olan araçları koleksiyonunda topladı. Sahibinden satılık bu tarihi araçlara ilgi büyük.

Tam bir otomobil hastası olan İngiliz diş hekimi James Hull, ülkede ilk kez kurulan diş kozmetiği şirketinin de sahibi. Bu şirketi aracılığıyla dişlerin kaplanması ve beyazlanması hizmeti veren Hull, kısa sürede şehrin birçok yerine klinik açarak vatandaşlara hizmet veriyor. Açtığı kliniklerden elde ettiği gelirle ülkenin en zenginleri arasına girmeyi başaran Hull, araba koleksiyonuyla görenlerin ağzını açık bırakıyor.

TOPTAN SATIN ALACAK BİR ALICI ARIYOR

James Hull, 467 klasik otomobil ve 300 de pedallı minyatür otomobil içeren koleksiyonunu 100 milyon sterline satışa çıkarttı. Çılgın İngiliz, koleksiyonunu toptan satın alacak İngiliz bir alıcı çıkana kadar bekleyeceğini belirtti.

Hull'un koleksiyonunda geçmişte ünlü şarkıcı Elton John tarafından kullanılan bir Bentley ve 4 milyon dolar değerinde nadir bulunan bir Jaguar Type-D de bulunuyor.

İşte o koleksiyondan kareler;


Sahibinden satılık 467 Araç

Sahibinden satılık 467 Araç
Haberler.com - Gündem
Yorumlar (4)
Adınızı Yazın:Ne para eder şimdi
Adınızı Yazın:Babada 1araba verene
500