Şahan Gökbakar'dan Tudor'a Yaylım Ateşi: Sen Kim Oluyorsun da Türkleri Aşağılıyorsun?

Şahan Gökbakar'dan Tudor'a Yaylım Ateşi: Sen Kim Oluyorsun da Türkleri Aşağılıyorsun?

Galatasaray'ın 2-1'lik yenilgisinin ardından alay eder gibi açıklamalar yapan Tudor'a Şahan Gökbakar'dan tepki geldi. Gökbakar, "Sen kimsin Türkleri aşağılıyorsun?" dedi.

Süper Lig'in 16.haftasında deplasmanda Yeni Malatyaspor'a 2-1 mağlup olduğu maçın ardından eleştirilerin hedefi haline gelen teknik direktör Igor Tudor'a bir sitem de Şahan Gökbakar'dan geldi.

"SEN KİMSİN TÜRKLERİ AŞAĞILIYORSUN?"

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Hırvat teknik adamın maç sonu yayıncı kuruluşa verdiği röportajı Instagram hesabından paylaşarak şu ifadeleri kullandı: "2 gol yiyip 1 gol atarsan yeniliyormuşsun…Hadi ya! Öyle mi oluyor gerçekten? Sana adam gibi açıklama yapman için uzatılan mikrofona verdiğin yanıta bak. Biz voleybol izliyoruz sanıyorduk. Ya sen kendini ne sanıyorsun baboş? Bu ne yüksekten uçuş yahu? Bu lakayt, laçka umursamaz tavırları yapma hakkını kim veriyor sana? Delireceğim vallahi! Ulan sen kim oluyorsun da "Turkish understanding of football"/ "Türklerin futboldan anladığı bu" diyerek Türkler'i aşağılayabiliyorsun? Çevirmen de yumuşatmaya çalışıyor…"

"HEM KEL HEM KİBİRLİ"

Şahan sözlerine şöyle devam etti: "Yahu Senin cebine paranı Türkler koyuyor Hırvat kardeş. Yani eti budu belli ülkelerinizde kazanamayacağınız paraları Türkiye'de görüyorsunuz ama ilk fırsatta aşağılamaya kalkıyorsunuz.. Madem sevmiyorsun Türkler'in futbol anlayışını, tutmayalım bas git başka ülkeye. Hadi!!! Kimse Türkiye'nin ekmeğini yiyip Türkiye'yi aşağılayamaz. Senin gibi bir eski futbolcu- yeni hocayı, teknik direktör diye böyle büyük bir klubün başına Türkiyeden başka bir yerde de koymazlar bu arada. Hem kel hem fodul (kibirli) derler senin gibisine. Galatasaray Kulübünü, Türkiye'yi ce Türk sporunu aşağılayan bu insanın görevine son vermeye davet ediyorum."

İşte Şahan'ın o paylaşımı: