Sağlıkçılar Arası Fotoğraf Yarışması

Sağlıkçılar Arası Fotoğraf Yarışması

Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi Tarafından, Türkiye'deki Tüm Sağlık Çalışanlarının Katılabileceği "Fotoğraf Yarışması" Düzenlendi.

Sağlıkçılar Arası Fotoğraf Yarışması

Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi tarafından, Türkiye'deki tüm sağlık çalışanlarının katılabileceği "Fotoğraf Yarışması" düzenlendi.


"Sanatın hayata kattığı mutluluk bir deklanşör kadar yakınınızda" sloganı ile başlatılan fotoğraf yarışmasına sadece sağlık çalışanlarının katılabileceği belirtildi. Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi Halklar İlişkiler Uzmanı Serpil Saral, yarışmaya son katılım tarihinin 28 Nisan 2008 olduğunu hatırlattı. Serpil Saral, katılımcıların yarışmanın şartları ile ilgili 'wwww.samsundh.gov.tr' web sitesinden bilgi alabileceğini ifade ederek, "Çekilen fotoğraflar, hastanemiz doktorları tarafından oluşturulan kurul tarafından incelenecek. Yarışmada birinci, ikinci ve üçüncüye dijital fotoğraf makinesi, mansiyon ödülü olarak de flaş bellek ve Mehmet Aydın Devlet Hastanesi özel ödülü verilecek. Sergilemeye değer görülen fotoğraflar ile ilgili bir albüm hazırlanacak ve bu albüm katılımcılara dağıtılacak. Bütün sağlık çalışanlarını yarışmaya katılmaya bekliyoruz" dedi.


(MAY-SA) 13.03.2008 16:48 TSİ

Kaynak: İHA