SAĞLIK HABERLERİ

Sağlık Bakanlığından normalleşme sürecinde 11 sektöre yönelik yeni rehber
Sağlık Bakanlığınca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri sonrası kontrollü normalleşme sürecine ilişkin hazırlanan rehberler tek başlıkta toplandı.
Hollanda'da yapılan bir araştırma koronavirüse karşı kazanılan bağışıklığın süresinin altı ayı geçmediğini ortaya koydu
Hollanda'nın Amsterdam Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, koronavirüse karşı kazanılan bağışıklık süresinin 6 ayı geçmeyebileceği ortaya çıktı. Bu araştırma, Kovid-19'a karşı tek çarenin etkili bir aşı olduğunu...
Doğu Marmara ve Batı Karadeniz'de Kovid-19 tedbirleri
Kocaeli, Zonguldak, Düzce, Karabük, Bolu ve Bartın'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin uygulanmasına devam ediliyor.
25 Mayıs Pazartesi koronavirüs tablosu Türkiye! Koronavirüsten dolayı kaç kişi öldü? Koronavirüs vaka, iyileşen, entübe sayısı ve son durum ne?
Sağlık Bakanlığı Türkiye'de kaç koronavirüs vakası var, kaç vefat var, iyileşen sayısı ve koronavirüs hakkında merak edilen diğer detayları web sitesinden açıklıyor. Peki, 25 Mayıs koronavirüs Türkiye son durum,...
Parklarda çember, kafede paravan! İşte sosyal mesafeli yaratıcı çözümler
İspanya ve İtalya'da hafifletilen koronavirüs tedbirleri sonrası ortaya ilginç sosyal mesafeli çözümler çıktı. Paravanlı, işaretli bu yeni düzene ait karelerin yakın zamanda pek çok ülkede görüleceği tahmin ediliyor.
title