Haberler

Melikgazi Belediyesi Demokrasi Mahallesine Yeni Bir Aile Sağlığı Merkezi Kazandıracak

Son Güncelleme:
Abone Ol

Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Demokrasi Mahallesinde yeni bir aile sağlığı merkezinin daha yapımına başlayacaklarını duyurdu. Sağlık yatırımlarıyla mahallelerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini belirten Başkan Palancıoğlu, yapılacak olan merkezin özelliklerini ve hizmet vereceği alanları açıkladı.

İlçeye 15 aile sağlığı merkezi kazandıran Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Demokrasi Mahallesinde yeni bir aile sağlığı merkezinin daha yapımına başlayacaklarını söyledi.

Vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek ve mahallelerin sağlık ihtiyacını gidermek için sağlık yatırımlarını hayata geçirdiklerini vurgulayan Başkan Palancıoğlu; "Demokrasi Mahallesine Hayırseverimiz Hacı Mehmet Hisar ile birlikte yapacağımız Ömer Ülfet Hisar Aile Sağlığı Merkezinin yakında temelini atacağız. 315 metrekare inşaat alanında yapacağımız sağlı merkezimiz butik bir aile sağlık merkezi olacak. 4 hekimli kapasiteye sahip olan sağlık merkezi içerisinde muayenehaneler, tıbbi müdahale odası, aşı odası ve bebek izlem, üreme sağlığı ve gebe takip odası, arşiv ve laboratuvar alanı yer alacak. Özellikle 2024 yılına kadar ilçemizde sağlık ihtiyacı kalmayacak. Okul, kütüphane, Kuran kursu, cami, sağlık ocağı, sosyal tesis, park gibi birçok alanda Türkiye'de rekor hizmet yapan belediyelerden biriyiz. Özellikle sağlık ocağı sayısında rekor kırıyoruz. 15 sağlık ocağı yaptık. Melikgazi'ye değer katacak mahallelerimizin ihtiyaçlarını birer birer tamamlamayacak çalışmaları bir bir hayata geçiriyoruz. Yenilenen yapılarla ve yaptığımız yeni projelerle birlikte Melikgazi'miz yeni ve daha modern bir çehreye kavuşuyor. Bütün mahallelerimizde ihtiyaç olan hizmetlerin yerine getirilmesi noktasında tüm ekip arkadaşlarımla gayretle çalışıyoruz. Bugün sağlık yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aile Sağlığı Merkezimiz ilçemize ve şehrimize ve hayırlı olsun" dedi. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sağlık

Mustafa Palancıoğlu Demokrasi Ömer Aile İnşaat Belediye Sağlık Haberler

Bakmadan Geçme

PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Romantik Komedi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title