Haberler

Kaplıca suyu ve zeytinyağı karışımı ile doğal vücut kremi

Son Güncelleme:
Abone Ol

Kütahya'nın Emet ilçesinde kaplıca suyu ve saf zeytinyağı karışımı ile elde edilen doğal vücut kremi ilgi görüyor. Kremin faydaları arasında ağrıları, yaraları, cilt sorunlarını ve gerginliği gidermek bulunuyor.

Kaplıca suyu ve zeytinyağı karışımı ile doğal vücut kremi

KÜTAHYA - Kütahya'nın Emet ilçesinde kaplıca suyu ve saf zeytinyağı karışımı ile elde edilen doğal vücut kremi ilgi görüyor.

İşletmeci Gülçin Kara, otel bölgesinde yer alan kaplıca suyu ile saf zeytinyağını orantılı olarak karıştırdı. Kara, ismine 'Acı su kremi' adına verdiği karışımın vücuttaki ağrıları, yaralara, nasır, topuk çatlığı, yanık, egzama, sivilce ve cildin gerginleşmesine şifa olduğunu kaydetti.

Kara, "Kremin şifalı olduğunu dair İstanbul Üniversitesinin hazırladığı raporlar bizde mevcuttur" dedi.

İşletmeci İlker Kara, kremin Emet ilçesine özel ürün olduğunu ifade etti. Kara, "Bilindiği gibi Emek ilçemizdeki kaplıca suyu bir çok rahatsızlığa şifa oluyor. Tesisimiz içinde yar alan ve ismine 'Acı su' dediğimiz suyla saf zeytinyağını karıştırıp, krem yaptık. Şimdiye kadar yüzlerce kişi kremin faydasını gördü" diye konuştu.

Nurcan Öztürk ve Ayşe Sezgin de, 'Acı su kremi' ile yüzlerindeki sivilcelerden kurtulduklarını dile getirdiler.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sağlık

Kütahya Emet Turizm Güzellik Sağlık Haberler

Bakmadan Geçme

Naci Görür İstanbul depremi açıklaması nedir? 4 Aralık Naci Görür İstanbul depremi için ne dedi? Bursa hangi fay hattında? Bursa'da aktif kaç fay hattı var, nereden geçiyor? Marmara fay hattı Bursa'dan geçiyor mu? Bursa'da okullar tatil mi? Bursa Valiliği deprem açıklaması! Deprem dolayı okullar tatil mi? Lütfi Doğan kimdir, öldü mü? Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan neden öldü? İos deprem uyarı sistemi var mı? iPhone deprem bildirimi nasıl açılır? AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ SINAV TARİHLERİ 2023-2024 | AÖL sınavları ne zaman, online mı olacak? Güncel AÖL sınav takvimi! ANDROID DEPREM UYARI SİSTEMİ NEDİR, NASIL ÇALIŞIYOR? Deprem uyarı sistemi nasıl ayarlanır? Android deprem uyarı sistemi nasıl kullanılır? Çerkezköy Deprem Son Dakika! Çerkezköy'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 4 Aralık Çerkezköy'de nerede deprem oldu? İzmit deprem mi oldu? SON DAKİKA! Kocaeli kaç şiddetinde deprem oldu? BURSA'DA DEPREM SON DAKİKA! Bursa'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 4 Aralık Bursa'da nerede deprem oldu? Yalova deprem mi oldu? SON DAKİKA! 4 Aralık Yalova kaç şiddetinde deprem oldu? Balıkesir'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 4 Aralık Balıkesir'de nerede deprem oldu? İstanbul'da nerede deprem oldu? 4 Aralık İstanbul'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? İstanbul deprem mi oldu? SON DAKİKA! İstanbul kaç şiddetinde deprem oldu? ARALIK AYI TEFE TÜFE KİRA ARTIŞ ORANI: Kira artış oranı ne kadar olacak?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title