Sağlık Ocağı Haberleri

Sağlık Ocağı haber, Sağlık Ocağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sağlık Ocağı - 17.04.2019
Tika'dan Kuzey Makedonya'da "Özel Eğitim Seminerleri"
Uluslararası Balkan Üniversitesi (İBU) ile Üsküp Sağlık Ocağı iş birliğinde, başkent Üsküp'teki İBU kampüsünde düzenlenen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı.
Sağlık Ocağı - 15.04.2019
7 Rakibini Geride Bıraktı, Muhtar Oldu
'KÜÇÜMSENDİĞİM ZAMANLAR OLDU' Boyunun kısa olmasından dolayı bazen küçümsendiği anlar olduğunu söyleyen Sever, "Maalesef, 'O yapamaz, onun işi değil, görevi o değil' gibi konuşanlar da oldu. Ancak ben onlara aldırış etmedim. Ben kendi mücadeleme odaklandım, sevdiğim insanlar da bana destek veriyor gerisi çok umurumda olmadı. Olumsuzlukları hiç düşünmedim. Mahallem için güzel çalışmalar yapmak istiyorum. Mahallemize bir sağlık ocağı açabilmesi için girişimlerde bulunacağız.
Sağlık Ocağı - 15.04.2019
Dha Yurt Bülteni-5
Seçim öncesi propaganda sürecinin çok güzel geçtiğini belirten Sever, "Biz sosyal medyayı çok güzel kullandık. Gitmediğimiz ev, çalmadığımız kapı kalmadı. Yarışa girerken 8 adayın da çok fazla sevenleri vardı ve seçileceğimize dair bir garantimiz yoktu. Tabii ki kazanmak bizim hedefimizdi, ancak biz bu yarışa kaybetmeyi göze alarak da girdik" diye konuştu.  'KÜÇÜMSENDİĞİM ZAMANLAR OLDU' Boyunun kısa olmasından dolayı bazen küçümsendiği anlar olduğunu söyleyen Sever, "Maalesef, 'O yapamaz, onun işi değil, görevi o değil' gibi konuşanlar da oldu. Ancak ben onlara aldırış etmedim. Ben kendi mücadeleme odaklandım, sevdiğim insanlar da bana destek veriyor, gerisi çok umurumda olmadı. Olumsuzlukları hiç düşünmedim. Mahallem için güzel çalışmalar yapmak istiyorum. Mahallemize bir sağlık ocağı açalabilmesi için girişimlerde bulunacağız.
Sağlık Ocağı - 11.04.2019
Kızılhaç, Venezuela'ya Yardım Yapacağı Bilgisini Doğruladı
Komite Başkanı Peter Maurer, "Venezuela'daki 28 hastane ve 8 sağlık ocağı, ICRC tarafından sağlanan eğitim, su, sağlık ve tıbbi malzeme yardımından yararlanacak" dedi.
title