Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Gedik Van'da

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Gedik Van'da

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Gedik Van'da
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Hikmet Selçuk Gedik, Van’daki 112 Acil ve UMKE personeli ile bir araya geldi.

Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Hikmet Selçuk Gedik, Van'daki 112 Acil ve UMKE personeli ile bir araya geldi.

Sağlık hizmetlerini değerlendirmek amacıyla Van'a gelen Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Hikmet Selçuk Gedik, burada İl Sağlık Müdürlüğü başta olmak üzere kentteki 112 istasyonlarını gezdi. Daha sonra Rescate Hotels'de düzenlenen yemekte 112 Acil ve UMKE personeli ile bir araya gelen Gedik, burada başarılı olan 112 acil ve UMKE personeline takdir ve teşekkür belgesi verdi. Burada bir konuşma yapan Gedik, görevinin 12'inci gününde Van'da olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Göreve geldiği ilk günden itibaren Serhat illeri ile yoğun temaslarının olduğunu ifade eden Gedik, " Amacımız, burada çalışan arkadaşlarımızla hemdem olup, onlarla biraraya gelmektir. Biz onların içerisinde olduğumuz sürece kendimizi huzurlu hissettik. İstedik ki onlarda, bizi burada gördüklerinde aynı huzuru hissetsinler. Genel müdürleri olarak, onlara devletin en üst düzeyde desteğini göstermek adına buradayız. Amacımız, her daim onların yanında olduğumuzu göstermek, onların moral ve motivasyonunu yüksek tutmaktır. Bu özveride bulundukları meşakatli, bu mesleki yolda onlara destek olduğumuz göstermektir. İnşallah muvaffak oluruz. Onların bu teveccühüne nail oluruz" dedi.

Yeni bir yıla girdiklerini ve bu yeni yılda yeni dileklerin, yeni temennilerin olduğunu belirten Gedik, "Eğer onların temennilerine, umutlarına bir nebze olsun güzellik katabiliyorsak bu da bizim bir başarımızdır. Nerde olmamız gerekiyorsa, nerede bize ihtiyaç varsa biz oradayız. Sağlık hizmetleri aksamaz. Zaman, yer, mekan fark etmez. Her zaman her yerdeyiz. Yeni yılda memleketimizin her köşesinde sağlık, sıhhat ve huzurun olduğu, herkesin birbirini sevdiği, hoşgörü ortamı ve saygının olduğu bir memleket diliyoruz. Bu kadar güzel insanların arasında artık hiçbir kötülük, kirlilik ve kötü niyet istemiyoruz. Bütün güzellikler insanlarımıza olsun" şeklinde konuştu.

Programa, Van Valisi İbraih Taşyapan, İl Sağlık Müdürü Ergün Yanmaz, Halk Sağlığı Müdürü Yakup İmren, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Heybet Semur, İpekyolu Devlet Hastanesi Müdürü Orhan Diler, 112 Acil ve UMKE personeli katıldı. - VAN

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Gedik Van'da
Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Gedik Van'da
Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Gedik Van'da

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title