Sağlık Bakanlığı Haberleri

Sağlık Bakanlığı haber, Sağlık Bakanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sağlık Bakanlığı - 09.06.2021
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 6 bin 454 oldu
Sağlık Bakanlığı'nca duyurulan 'Türkiye Covid- 19 Hasta Tablosu'na göre; son 24 saatte yapılan 224 bin 193 testte 6 bin 454 vaka, 558 hasta tespit edildi.
Sağlık Bakanlığı - 09.06.2021
Son dakika haberi | Kovid-19 paniği yaşayan İspanya Milli Takımı'nda futbolcuların aşılanması kararı alındı
Kültür ve Spor Bakanlığı ile İspanya Futbol Federasyonunun (RFEF) girişimleri sonrasında Sağlık Bakanlığı, milli futbolculara ve beraberindeki kafileye Kovid-19 aşısı yapma kararı aldı.
Sağlık Bakanlığı - 09.06.2021
Son dakika haberleri | Bakanlık: Tiyatro sanatçılarının bilgileri Sağlık Bakanlığı ile paylaşılacak
Gelen son dakika haberine göre Bakanlık: Tiyatro sanatçılarının bilgileri Sağlık Bakanlığı ile paylaşılacakKÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı'nca aşılama programına dahil edilen tiyatro sanatçıları ile bağlı hizmetlerde görev alan kişilerin bilgilerinin, Sağlık Bakanlığı ile paylaşılacağı açıklandı.
Sağlık Bakanlığı - 09.06.2021
Bakanlık: Tiyatro sanatçılarının bilgileri Sağlık Bakanlığı ile paylaşılacak
KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı'nca aşılama programına dahil edilen tiyatro sanatçıları ile bağlı hizmetlerde görev alan kişilerin bilgilerinin, Sağlık Bakanlığı ile paylaşılacağı açıklandı.
Sağlık Bakanlığı - 09.06.2021
Son dakika haberleri... Film ve dizi sektörü, Kovid-19 aşısında öncelikli gruplar arasına alınma kararından memnun
Sahada kalabalık ekiplerle çalıştıkları için riskli grupta yer aldıklarını ifade eden Gün, bu nedenle Sağlık Bakanlığı ile meslek grupları aşılanmaya başlandığı zaman sektörlerinin öncelik grubuna alınması için görüşmeler gerçekleştirdiklerini anlattı.
Sağlık Bakanlığı - 09.06.2021
Sağlık çalışanlarına 3'üncü doz Biontech önerisi
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Covid-19 aşısında 'hatırlatma dozu' olarak uygulanması tartışılan 3'üncü dozla ilgili DHA'ya konuştu. Ceyhan, "Ben de dahil bütün sağlık personeline, 65 yaş üstüne ve bazı kronik hasta gruplarına Sinovac aşısı uygulandı ama şimdi görüyoruz ki bir süre geçtikten sonra Sinovac aşısına rağmen hastalanmalar oldukça sık görülüyor. Mesela; Pfizer-BioNTech aşısında bunu görmüyoruz. Onun için herkesin yeniden 3'üncü doz aşı olmasını önermiyoruz ama sağlık personeli, yaptıkları iş açısından koronavirüs ile çok sık temas ettikleri, 2 doz Sinovac aşısı oldukları için 3'üncü doz Pfizer-BioNTech aşısıyla aşılanmalarını ben de öneriyorum. Bunu Sağlık Bakanlığı'na öneri olarak da iletiyoruz.
Sağlık Bakanlığı - 09.06.2021
Sağlık-Sen mayıs ayı sağlıkta şiddet raporunu yayınladı Açıklaması
Sağlık çalışanlarına uygulanan şiddetle mücadelenin kuşatıcı ve istikrarlı olması gerektiği vurgulanan raporda, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere siyasi iradenin bu zorunluluğun gereğini yapması istendi.
Sağlık Bakanlığı - 09.06.2021
Kovid-19 vaka sayısı 67 ilde azaldı, 14 ilde arttı
Sağlık Bakanlığının açıkladığı 29 Mayıs-4 Haziran'ı kapsayan bir haftalık verilere göre, 100 bin kişide görülen Kovid-19 vakaları 67 ilde azalırken, 14 ilde arttı.
Sağlık Bakanlığı - 08.06.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Belçika Sağlık Bakanlığı, 16-17 yaş grubundaki gençlerin temmuz ayında aşılanmaya başlayacağını duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sağlık Bakanlığı Haberleri | Sağlık Bakanlığı Haber - Haberler - Sayfa 5 - Sağlık Bakanlığı haberleri, son dakika sağlık bakanlığı haber ve gelişmeleri burada. Bakan Ersoy: Rusya ile görüşmeler olumlu gidiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.6.2021 14:11:12. #1.16#

title