Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Mazbatasını Aldı
Advertisement

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Mazbatasını Aldı

11.11.2015 16:40 | Son Güncelleme: 11.11.2015 16:40
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Mazbatasını Aldı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Öncelikle bu milletin beklediği, özgürlükleri merkeze alan, dünya ile yarışabilecek alt yapıyı kuran güçlü bir anayasaya ihtiyacımız var. İnşallah milletimizin ortak değerlerini ve beklentilerini merkeze alan güçlü bir anayasa olur" dedi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Öncelikle bu milletin beklediği, özgürlükleri merkeze alan, dünya ile yarışabilecek alt yapıyı kuran güçlü bir anayasaya ihtiyacımız var. İnşallah milletimizin ortak değerlerini ve beklentilerini merkeze alan güçlü bir anayasa olur" dedi.

AK Parti'den Bursa milletvekili seçilen Müezzinoğlu ile Emine Yavuz Gözgeç, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun, Müfit Aydın ve Osman Mesten, Adalet Sarayı'nda düzenlenen törende, İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldı.

Mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı İrfan Karakahya'dan alan Bakan Müezzinoğlu, binadan ayrılırken gazetecilere yaptığı açıklamada, 1 Kasım'da yaklaşık 45 milyon seçmenin oy kullandığını, bunun milli iradeye sahip çıkma adına önemli bir duyarlılık olduğunu belirtti.

Demokrasinin sağlıklı geleceği adına millete huzurlu ve güvenli bir şekilde 4 yıl hizmet dönemi oluştuğunu vurgulayan Müezzinoğlu, "Bu 4 yılda iktidarıyla muhalefetiyle ülkenin temel sorunlarının çözümüne önemli katkılar sağlanmasını temenni ediyorum. Öncelikle bu milletin beklediği, özgürlükleri merkeze alan, dünya ile yarışabilecek alt yapıyı kuran güçlü bir anayasaya ihtiyacımız var. İnşallah milletimizin ortak değerlerini ve beklentilerini merkeze alan güçlü bir anayasa olur" diye konuştu.

Bakan Müezzinoğlu, iktidar partisi olarak 78 milyon insanın geleceğini daha iyi bir seviyeye getirmeye çalışacaklarını bildirdi.

Türkiye'nin 2023 hedeflerine iktidarı ve muhalefetiyle beraber yürüyeceğini anlatan Müezzinoğlu, "Birbirine çelme takan değil, tam aksine birbirine omuz veren, destek olan, farklı vizyonel projeler üretebilen, demokrasinin güzel örneklerini sunan bir dönem olmasını temenni ediyorum. Gerek MHP'den gerekse CHP'den milletvekili seçilen Bursa'daki arkadaşlarımızla AK Parti milletvekilleri olarak Bursa'nın ortak geleceğine hep birlikte katkı sağlamak istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Törene, Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ve bir grup partili katıldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title