Sağlam: Şampiyonluk Yarışından Kopmadık

Sağlam: Şampiyonluk Yarışından Kopmadık

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Fenerbahçe Derbisinde İstedikleri Sonucu Alamadıklarını, Bu Nedenle Üzgün Olduklarını Söyledi.

Sağlam: Şampiyonluk Yarışından Kopmadık

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Fenerbahçe derbisinde istedikleri sonucu alamadıklarını, bu nedenle üzgün olduklarını söyledi.

Sağlam, şampiyonluk yolunda çok önemli bir 3 puan yitirdiklerini, ama şampiyonluk yarışından kopmadıklarını kaydetti.

Ligdeki son derbilerinden 3 puanla ayrılmak istediklerini ifade eden Sağlam, ''Fenerbahçe'yi yenip, şampiyonluk yolunda önemli üç puanı almak istiyorduk. Ama bizi hiç mutlu etmeyecek bir sonuç aldık. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum'' dedi.

Ligde geride 6 maç kaldığını hatırlatan Sağlam, ''Nasıl biz son 2 haftada 6 puan kaybettiysek, rakiplerimiz de kaybedebilir. Şampiyonluktaki iddiamızı sonuna kadar kovalayacağız. Bundan sonra yapabileceğimiz en önemli şey, Sivasspor maçından üç puanla ayrılmak'' şeklinde konuştu.

Maçın hakemi Yunus Yıldırım'a da tepki gösteren Sağlam, ''Çok deplasman maçı oynadık. Hiçbir deplasman maçında, ev sahibinin aleyhine bu kadar cesurca düdük çalan bir hakem görmedik.'' dedi.

Sağlam, sahaya atılan yabancı maddeler nedeniyle ceza alabileceklerinin belirtilmesi üzerine ''Zaten Bobo'da 4 maç gibi ağır bir fatura çıktı karşımıza. Bu sene nedense aleyhimize çok kolay ve çok canımızı acıtacak kararlar verildi'' diyerek sözlerini tamamladı.