Sağlam: 'Önemli Bir Galibiyet Aldık'

Sağlam: 'Önemli Bir Galibiyet Aldık'

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Kasımpaşa Karşısında 2 Farklı Skorla Geriye Düşmelerine Karşın Mücadelelerini Sonuna Dek Sürdürerek Sahadan 3 Puanla Ayrıldıklarını, Bunun da Kendilerini Mutlu Ettiğini Söyledi.

Sağlam: 'Önemli Bir Galibiyet Aldık'

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Kasımpaşa karşısında 2 farklı skorla geriye düşmelerine karşın mücadelelerini sonuna dek sürdürerek sahadan 3 puanla ayrıldıklarını, bunun da kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Sağlam, ligin ikinci yarısına Konyaspor galibiyetiyle başladıklarını hatırlatarak, ''Bu galibiyetin anlam kazanabilmesi için, bugünkü Kasımpaşa ve gelecek haftaki Gaziantepspor maçları bizim için çok önemliydi. Bu maçlarda alacağımız galibiyetler camiamızın şampiyonluk havasını teneffüs etmesi ve gelecek açısından önemliydi'' diye konuştu.

Sağlam, eksiklerini gidermek için daha çok çalışmaları gerektiğini vurgularken, maça neden 3'lü savunmayle başladıkları sorusuna, ''Rakibimizin tek forvet oynayacağını biliyorduk. Tek forvet oynayanlara karşı 3 savunma oyuncusu bile çok. Bu nedenle 3'lü forvetle çıktık'' diye yanıt verdi.

Yabancı stoper transferi konusunda çalışmalarının sürdüğünü belirten Sağlam, 'Takip ettiğimiz 2 oyuncu var. Bunlarla görüşmelerimizi yapıyoruz. Önümüzdeki haftanın sonuna kadar bu transferin de sona ereceğine inanıyorum'' diye konuştu.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Uğur Tütüneker ise Beşiktaş karşısında maça iyi başladıklarını, ancak sonunu iyi getiremediklerini söyledi.