Sağlam: "Morale İhtiyacımız Vardı"

Sağlam: "Morale İhtiyacımız Vardı"

Gençlerbirliği Oftaş Spor Karşısında Deplasmanda Elde Edilen 1-0'lık Galibiyetle Moral Bulan Beşiktaş'ta, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, 'İyi Oyunun Öncesinde 3 Puan ve Morale İhtiyacımız Vardı' Dedi.

Sağlam:

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor karşısında deplasmanda elde edilen 1-0'lık galibiyetle moral bulan Beşiktaş'ta, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, ''İyi oyunun öncesinde 3 puan ve morale ihtiyacımız vardı'' dedi.

Karşılaşma sonrasındaki basın toplantısında Sağlam, istikrarı olan bir takımla yapacakları maçın zor geçeceğini bildiklerini belirterek, ''Bu sezonun en sürpriz takımı karşısında zor bir maça çıkacağımızı biliyorduk. İçinde bulunduğumuz durum itibariyle maçta zaman zaman sıkıntılar ortaya çıktı. 90 dakika içinde kalemizde pozisyon vermemiz olumlu. Oyuncularım iyi bir iş çıkardılar, kendilerini kutluyorum. Marsilya maçı öncesinde iyi bir moral oldu'' diye konuştu.

Son dönemde taraftarlarını, camiayı ve kendileri için özveride bulunan başkanlarını çok üzdüklerini vurgulayan Sağlam, ''Çarşamba günü Marsilya karşısında alacağımız sonuçla onları sevindirmek istiyoruz'' dedi.

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Teknik Direktörü Osman Özdemir ise Beşiktaş karşısında oynanan futboldan memnun olduğunu belirterek, ''Beşiktaş'ın iyi oyunundan dolayı maçta sıkıntı çekmiş olabiliriz'' diye konuştu.