Safranbolu Kent Konseyi Genel Kurulu - Haberler
Haberi Paylaş

Safranbolu Kent Konseyi Genel Kurulu

AA - Haberler | Güncel
Safranbolu Kent Konseyi Genel Kurulu

Safranbolu Kent Konseyi Genel Kurul toplantısı yapıldı.

Safranbolu Kent Konseyi Genel Kurul toplantısı yapıldı.

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Toplantı Salonu'nda yapılan ve tek adayla gidilen Genel Kurulda Karabük Üniversitesi (KBÜ) Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Gökkaya başkanlığa seçildi.

Gökkaya, burada yaptığı açıklamada, Kent Konseyi seçimlerinin herkese hayırlı olmasını diledi.

Kendisinin Gaziantep doğumlu olduğunu ve 16 yıldır Safranbolu'da yaşadığını ifade eden Gökkaya, "Şunu gururla söyleyebiliyorum ki Safranbolu'nun kendi içerisinde akademik camiada ilk profesörüm. Safranbolu'da yetişen, Safranbolu'nun ekmeğini yiyen ve yüksekokulunda, fakültesinde yetişen ilk profesörüm. Hiçbirimiz hepimizden daha iyi olamayız. O yüzden hiçbirimiz hepimizden daha iyi olamaz. O yüzden biz bir olmak zorundayız. Çünkü Safranbolu'muz gelişi güzel bir ilçe değildir. Safranbolu kendine ait değerlere, kültüre sahip bir kentimizdir. O yüzden biz herkesten gelecek olan öneriye, eleştiriye açık olmak zorundayız, açık da olacağız." diye konuştu.

Yürütme kuruluna, Şefik Dizdar, Ali Sami Acar, Şahin Yavuz, Prof. Dr. Hasan Gökkaya, İsmail Özcan, Hüseyin Bilici, Birol Sarıvaz seçildi.

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title