Safiye Soyman ve Faik Öztürk Ankara'daki Patlama Anını Anlattı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Safiye Soyman ve Faik Öztürk Ankara'daki Patlama Anını Anlattı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Trafiğe takılmamak için Kızılay'ın paralel caddesinden evlerine giden Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Ankara'daki patlama anını anlattı.

Pazar trafiğine takılmamak için Kızılay'ın paralel caddesinden evlerine giden Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti, Ankara'daki patlama anını anlattı.

''PARALEL CADDEDE PATLADI''

Patlamaya yakın olduklarını söyleyen ünlü çift o anları şöyle anlattı: Ulus'tan çıktık, Kızılay'a doğru gidecektik. Sonra ''Orada trafik yoğundur, Pazar günü olduğu için biz Konya yolundan girelim'' dedik. Saat 18.40'tı. Necatibey Caddesi'nden Konya yoluna girdik ve 18.45'te bomba patladı. Yani paralel caddemizde patladı. Korkunç bir ses duyduk. O yoldan girseydik biz de yoktuk. Kızılay yönünden gitseydik Çankaya'ya biz de orada olacaktık. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz. Yaralılara da Allah şifa versin. Terör artık son bulsun. ''Yeter'' diyoruz."

Safiye Soyman ve Faik Öztürk Ankara'daki Patlama Anını Anlattı
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (10)
Adınızı Yazın:ankaralı olarak necatibeye girerek oldukça uzak yerden geçmişler paralel değil evim kızılaya 2 km uzaklıkta ben dibindeymişim demek ki üzüntiye eyvallah bende çok üzüldüm ama dikkat çekmek için yapılan davranışlara gıcık oluyrm
hakima:kesinlikle yalan olaydan 15 dakika önce ulus istikametinden kızılaydan çankaya çıktım hiç trafik yoktu şov yapma fiko
misafir:böyle bir durumu reklam malzemesi olarak kullanmak pes doğrusu
500
title