Saffet Köse Haberleri

Saffet Köse haber, Saffet Köse son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saffet Köse - 30.11.2018
Dünya Helal Zirvesi Devam Ediyor
"Dünyada bu konuda söz sahibi olabiliriz" İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, zirveye ilişkin AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, gıda güvenliğinin; teknolojinin gıda maddelerinde etkin halde kullanılmasıyla daha çok önem kazandığını vurguladı.
Saffet Köse - 23.11.2018
Giresun'da Mevlid-i Nebi Haftası Etkinliği
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, "Gençlerimizi kendi değerlerimiz, kültürel kodlarımız doğrultusunda yoğurup yetiştirmeliyiz.
Saffet Köse - 15.10.2018
Yaşlanmadan Zengin Bir Toplum Olmayı Başaracağız"
Cevdet Yılmaz, gençlere verilen eğitimle iş dünyasında ihtiyaç duyulan alanlar arasında örtüşme olması gerektiğine işaret ederek, şunları kaydetti: "Türkiye yaşlanmadan zenginleşmeyi becermek zorunda. Zengin ve yaşlı toplumlar idare edebilirler, servetleriyle bir şekilde yaşarlar. Yoksul ve genç toplumlar umut var olabilirler, gençlerinin enerjisiyle zenginlik üretebilirler. Hem yaşlı hem de yoksulsanız bu tam bir felaket. Gelişmekte olan birçok ülkeyi de bekleyen bir tehlike. Zenginleşemeden, refah üretemeden nüfusun yaşlanması bir tehlikedir. Türkiye çok şükür şimdi orta gelire gelmiş durumda. Yaşlanmadan, bu enerjisini kaybetmeden bir takım eşikleri aşmak zorunda. İnşallah gençlerimizin ve bütün toplumun enerjisi, fikriyle bunu da aşacağız. Yaşlanmadan zengin bir toplum olmayı başaracağız." Daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'ın başkanlık ettiği sempozyumunun birinci oturumunda, Prof. Dr. Muhammed İhsan Karaman "Gençlik ve Sivil Toplum", Prof. Dr. Saffet Köse "Popüler Kültürün Ağında Gençlik", Prof.
Saffet Köse - 5.9.2018
Meslek Yüksek Okullarının Doluluk Oranları Lisansı Geçer Hale Geldi"
Toplantıya Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nukhet Hotar, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Mustafa Güden, Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof.
Saffet Köse - 16.7.2018
İKÇÜ-İZTO İş Birliğinde İzmir'de Sanayide Dönüşüm
Rektör Prof.Dr.Saffet Köse ile Rektör Yardımcıları Prof.
Saffet Köse - 14.7.2018
İzmir'de, 2'nci Yılında 15 Temmuz Konuşuldu
15 Temmuz'un ikinci yıldönümünde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve MÜSİAD tarafından bir otelde düzenlenen '2'nci yılında 15 Temmuz ihaneti ve milli iradenin zaferi' konulu konferansa 20'nci dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektör Vekili Prof.
Saffet Köse - 14.7.2018
İzmir'de, 2'nci Yılında 15 Temmuz Konuşuldu
15 Temmuz'un ikinci yıldönümünde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ve MÜSİAD tarafından bir otelde düzenlenen '2'nci yılında 15 Temmuz ihaneti ve milli iradenin zaferi' konulu konferansa 20'nci dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektör Vekili Prof.
Saffet Köse - 14.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik de Türk milletinin 15 Temmuz gecesi gösterdiği istiklal ve kurtuluş mücadelesine dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Bir milletin şanlı tarihi, gök kubbe altında söylenen parıltılı sözlerle değil istiklal ve istikbal uğruna verilen mücadele ile yazılır. Türk milleti defalarca istiklal ve kurtuluş mücadelesi vermiştir. Her seferinde şanı ve şerefiyle aldığı zaferleri tarih sayfalarına yazdırmıştır. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için şehit olanlara Allah'tan rahmet, 15 Temmuz'da gösterdikleri fedakarlıklarından dolayı gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum." "FETÖ ihanetini hiçbir zaman unutturmayacağız" İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse ise Türk Silahlı Kuvvetlerine sızmış FETÖ mensubu asker görünümlü teröristlerin 2 yıl önce devletin imkanlarını kullanarak millete savaş açtığını, devleti yıkmaya ve ülkeyi işgale kalkıştığını belirtti.
Saffet Köse - 16.5.2018
İkçü Medya Merkezi Yayın Hayatına Başladı
İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, açılışta yaptığı konuşmada, medyanın gücünün yadsınamaz bir gerçek olduğunu belirterek, İKÇÜ Medya Merkezi'nin basın ahlak ilkelerini içselleştirmiş, dürüstlüğü ilke edinmiş gençler yetiştireceğini ifade etti.
Saffet Köse - 10.4.2018
İkçü'de Görev Değişimi
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Saffet Köse, görevi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Tokaç'tan devraldı.
Saffet Köse - 7.4.2018
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne Yeni Rektör
İZMİR Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Rektörlüğüne, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Saffet Köse atandı.
Saffet Köse - 6.4.2018
Dha Ankara - Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne Rektör Ataması
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof. Dr. Saffet Köse atandı.
Saffet Köse - 6.4.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne Rektör Ataması
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü'ne Prof. Dr. Saffet Köse atandı.
Saffet Köse - 6.4.2018
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğüne Köse Atandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Saffet Köse’yi atadı.
Saffet Köse - 6.4.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rektör Ataması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Saffet Köse'yi atadı.
Saffet Köse - 9.11.2017
Manisa'da Kısa Kısa
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür Sitesi Lale Salonunda düzenlenen panele konuşmacı olarak katılan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Saffet Köse, organ naklinin fıkıh akademilerince verilen cevaz hükümlerini aktardı.
Saffet Köse - 29.10.2017
İzmir'de Gençler Sabah Namazında Buluştu
Kılınan sabah namazının ardından, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Saffet Köse, gençlere İslami konularda bilgiler verdi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saffet Köse Haberleri | Saffet Köse Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Saffet Köse haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saffet Köse kimdir, hayatı ve biyografisi. İKÇÜ'Nün İftar Geleneğine Yoğun İlgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 23:41:39. #1.15#
title