Sadri Şener Trabzon'a Geldi

Trabzonspor Kulübü Eski Başkanlarından Sadri Şener, Sıkıntılı Zamanlarda Yeni İsimlerle Değil de İşi Bilen Tecrübeli Yöneticilerle Yola Devam Edilmesinin Daha Doğru Olduğunu Söyledi.

Sadri Şener Trabzon'a Geldi

Trabzonspor Kulübü eski başkanlarından Sadri Şener, sıkıntılı zamanlarda yeni isimlerle değil de işi bilen tecrübeli yöneticilerle yola devam edilmesinin daha doğru olduğunu söyledi.

Aralık ayında yapılacak Trabzonspor Genel Kurulu öncesi ismi başkan adayları arasında geçen bordo-mavili kulübün eski başkanlarından Sadri Şener, bu akşam Trabzon'a geldi. Trabzon Havalimanı'nda Hayrettin Hacısalihoğlu ve bazı eski yöneticiler tarafından karşılanan Şener, gazetecilere yaptığı açıklamada Trabzon'a yarın oynanacak Trabzonspor-Galatasaray maçını izlemek üzere geldiğini söyledi. Şener, genel kurulda başkanlığa aday olup olmayacağı yönündeki sorulara ise kendisinin uzun yıllar yöneticilik

yaptığını ve daha sonra kulüp başkanı olduğunu vurgulayarak, "Benim övülmek gibi bir derdim yok. Böyle sıkıntılı dönemlerde yeni isimlerle değil de işi bilen tecrübeli yöneticilerle bu işi götürmek daha doğru olur. Dönem dönem de bu işi devretmek lazım ki işin içinden çıkalım" diye konuştu.

Şener, maç saatine kadar Trabzon'da bazı isimlerle görüşeceğini ve daha sonra birlikte bir karara varacaklarını da sözlerine ekledi.

(GÖK-MU-MFS-MFS-S)