SADIK YAKUT HABERLERİ

Sadık Yakut haber, Sadık Yakut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sadık Yakut

Sadık Yakut

Doğum Yeri Kayseri / Türkiye
Doğum Tarihi 3.2.1956

Sadık Yakut Kimdir ?

3 Şubat 1956'da Kayseri Büyükkaramanlı köyünde doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Kumru'dur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Halfeti, Çamardı, Savaştepe ve Giresun Cumhuriyet Savcılığı, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hâkimliği ile Daire Başkanlığı ve Ankara Cumhuriyet Savcılığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sadık Yakut - 26.03.2021
VakıfBank Genel Müdürü Üstünsalih: "Modern bankacılık anlayışımızdan asla taviz vermedik"
VakıfBank Yönetim Kurulu ise şöyle: "Abdi Serdar Üstünsalih, Abdülkadir Aksu, Dr. Adnan Ertem, Dr. Cemil Ragıp Ertem, Dilek Yüksel, Mustafa Saydam, Sadık Yakut, Serdar Tunçbilek, Şahin Uğur.
Sadık Yakut - 26.03.2021
VakıfBank'ta Abdi Serdar Üstünsalih görevine devam ediyor
Bankanın yönetim kurulu üyeleri; Mustafa Saydam, Dr. Cemil Ragıp Ertem, Abdi Serdar Üstünsalih, Dr. Adnan Ertem, Şahin Uğur, Dilek Yüksel, Serdar Tunçbilek ve Sadık Yakut olarak belirlendi.
Sadık Yakut - 13.06.2020
VakıfBank Olağan Genel Kurul Toplantı'sı gerçekleştirildi
Kurumsal yönetim komitesine Dilek Yüksel, Hamza Yerlikaya ve Sadık Yakut, ayrıca Uluslararası Bankacılık ve Yatırımcı İlişkileri Başkanı Ali Tahan ile Genel Muhasebe Mali İşler Başkanı Korhan Turgut üye olarak atandı.
Sadık Yakut - 30.10.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Ardından Orhan Özdemir'in, "Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin kurtulduğu ve hastaneye intikal ettirildiği" yönünde bilgi verdiğini anlatan eski Vali Bilici, o sırada yanında eski TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, kardeşi Ömer Yakut ile olay tarihinde Kayseri İl Özel İdaresi'nde Genel Sekreterlik görevini yürüten Mustafa Atsız'ın bulunduğunu hatırlattı.
Sadık Yakut - 09.08.2019
Eski milletvekili Özlek için TBMM'de tören
TBMM Şeref Kapısı önündeki törene, Özlek'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra eski İçişleri Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Aksu, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, eski TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Prof.
Sadık Yakut - 27.05.2019
VakıfBank'ın yönetim kurulu belirlendi
VakıfBank tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformunda yapılan açıklamada, bankanın olağan genel kurul toplantısında Abdülkadir Aksu, Abdi Serdar Üstünsalih, Şahap Kavcıoğlu, Adnan Ertem, Şahin Uğur, Dilek Yüksel, Serdar Tunçbilek'in, Sadık Yakut ve Cemil Ragıp Ertem'in 3 yıl süre ile görev yapmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesine karar verildiği bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sadık Yakut Haberleri | Sadık Yakut Kimdir - Haberler - Sadık Yakut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sadık Yakut kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Eski Başkanvekili Sadık Yakut Günyüzü İlçesini ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.7.2021 03:46:06. #1.15#

title