SADETTİN YÜCEL HABERLERİ

Sadettin Yücel haber, Sadettin Yücel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sadettin Yücel - 13.07.2016
Karşıyaka'ya Destek Kampanyası
Akpınar, bu sene sportif başarıyı sağlayamayarak küme düştüklerini hatırlatarak şunları kaydetti: "Ancak Karşıyakalılık kültürü asla küme düşmez. Bugün başarı ya da başarısızlığı konuşmayacağız çünkü içinde bulunduğumuz durum hepsinden daha kötü. Belediye olarak yasal desteğimiz sürüyor ve sürecek, ancak bu yeterli değil. Bu yüzden herkes elini taşın altına koymak zorunda. Şimdi kırgınlık ve küslük zamanı değil, destek zamanı, birlik zamanı. Burada bulunan herkesin, Kaf Sin Kaf'a sahip çıkma sorumluluğu var. Bizi bir arada tutan tek şey Karşıyakalılık ruhu ise bunu yaşatmak da bizim görevimiz. Bizim için vazgeçilmez olan, Karşıyaka halkının gönül bağı ile bağlı olduğu kulübümüzdür. Kuru kuruya 'Karşıyakalıyım' demeyi bırakacağız ve kulübümüze sahip çıkacağız." Kaymakam Sadettin Yücel de, "Türkiye'nin en köklü spor kulüplerinden biri olan Karşıyaka Spor Kulübü'ne destek olmak ve Karşıyakalılık ruhunu yaşatmak hepimizin asli görevi olmalı.
Sadettin Yücel - 30.06.2016
Karşıyaka'da Lisans Krizi
Transfer yasağını kaldırmaya çalışan Karşıyaka'da eski yöneticilerden Tayfun Yelkenbiçer'in önerisiyle gündeme gelen yardım kampanyasının detayları görüşülüyor. Yönetim ve camianın ileri gelenleri, kampanyaya öncülük etmesini istedikleri Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve Kaymakam Sadettin Yücel'le bir araya geldi.
Sadettin Yücel - 29.05.2015
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İzmir'de
Çavuşoğlu, ardından Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve Kaymakam Sadettin Yücel'i makamlarında ziyaret etti.
Sadettin Yücel - 14.08.2014
17 Ağustos Unutulmadı
-HALK BİLİNÇLENDİRİLMELİ- Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel "Bugün harekete geçme zamanıdır.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sadettin Yücel Haberleri | Sadettin Yücel Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Sadettin Yücel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sadettin Yücel kimdir, hayatı ve biyografisi. Kuşadası Protokol Üyeleri Bir Araya Geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 14:45:13. #1.16#
title