Sacit Aslan Kükredi

Sacit Aslan Kükredi

Fahrettin Aslan'ın Oğlu Sacit Aslan Kükredi: "Bülent Ersoy, Aleyhimde Konuşmasın, Yoksa Polonezköy Maceralarını Anlatırım".

Sacit Aslan Kükredi

Fahrettin Aslan'ın oğlu Sacit Aslan kükredi: "Bülent Ersoy, aleyhimde konuşmasın, yoksa Polonezköy maceralarını anlatırım".

Sacit Aslan yaptığı açıklamalarla gündem yaratmaya devam ediyor. Aslan, "Babam hayattayken şu an onun için olumlu sözler söyleyen insanların çoğu ondan ya dayak yedi ya da küfür işitti. Ama maalesef bugün bu insanların çoğu halen, bütün bu olup bilenler sanki gerçek değilmiş gibi hiç oralı olmuyorlar. Onların tek derdi benim aile içi meselem olan kardeşimle aramızdaki miras kavgasını ateşlemek" serzenişinde bulundu.

Aslan, bu konuda Bülent Ersoy'a göndermeler yaparak, "Bülent Ersoy sadece kendi işine baksın, onun bu aile içi meselelerde konuşma hakkı yok. Eğer, konuşmaya devam ederse ben de o zaman Bülent Ersoy'un Polenezköy'deki maceralarını konuşur ve onu rezil ederim. Ben doğru bilmediğim hiçbir konuda fikir beyan etmem. Bildiğim konuların detayına vakıfım ve vakıf olduğum konulara da hakim adamım" dedi.

Kaynak: Gecce