Saç Dökülmelerine Çözüm!

Saç Dökülmelerine Çözüm!

ANASTIM orijinal formülü sayesinde büyümeyi hızlandırır ve saçı güçlendirir.

Saç Dökülmelerine Çözüm!

DUCRAY'in 3'lü bakım losyonları
SPOR ÇANTASI hediyeli
"ANASTIM LOTION"
"NEOPTIDE LOTION"
"CHRONOSTIM LOTION"
"Sadece Eczane'lerde"

Pierre Fabre Dermo Kozmetik'in en önemli markalarından olan Ducray'in saç dökülmelerine karşı etkili reaksiyonel saç dökülmeleri için bakım losyonu ANASTIM, kronik bayan tipi saç dökülmeleri için NEOPTIDE ve kronik erkek tipi saç dökülmeleri için CHRONOSTIM losyonları 3'lü bakım olarak sadece eczanelerde Eylül ayına özel olarak "SPOR ÇANTASI" hediye ediyor.

Hem bayanlar hem erkeklere özel: Anastim Losyon

Reaksiyonel saç dökülmesi nedenlerinin başında mevsimsel değişimler, doğum, yanlış diyetler, stres, yorgunluk, cerrahi müdahale sonrası gelmektedir. ANASTIM orijinal formülü sayesinde büyümeyi hızlandırır ve saçı güçlendirir.

Ducray ANASTIM, PATENTLI orijinal formülü sayesinde büyümeyi hızlandırır ve saçı güçlendirir. İçeriğindeki keratine sentezi icin gerekli olan vitamin BIOTINE, RUSKUS EKSTRESI ve TOCOPHEROL NICOTINATE`in sinerjik etkileri, saç derisinin mikro-sirkülasyonunu harekete geçirerek saç soğanı hücrelerine gerekli elementleri taşır.

Hoş kokulu olan Anastim Bakim Losyonu hafif bir masajla nüfuz eder ve saç derisini yağlandırmaz. Haftada 1 şişe 1/3 olarak 3 kez saçlı deriye masaj yapılarak uygulanır.

DUCRAY ANASTIM BAKIM LOSYONU: Şişe 8x7,5 ml Fiyatı: 119 TL

Kronik Bayan Tipi Saç Dökülmesi: Neoptide Losyon
Bayanlar, saçlarını tepe kısmından başlayarak kaybetme eğilimindedir. Saç dökülmesi bütün saç derisine yayılarak kronik hale gelir ve saç telleri zayıflar. NEOPTIDE Losyon, içerisindeki tetrapeptid ile saç soğanındaki hücresel aktiviteyi hızlandırır ve saçın fazının giderek hızlanmasını sağlar. Böylece kronik saç dökülmesi yavaşlar, deri üzerindeki mikro-sirkülasyonu artar ve saç derisi güçlenir, saç uzamaya başlar.

12 sprey olarak saçlı deriye masaj yapılarak uygulanan NEOPTIDE Losyon, hoş kokuludur ve saç derisini yağlandırmaz.

DUCRAY NEOPTIDE BAKIM LOSYONU: Şişe 3x30 ml Fiyatı: 135 TL

Kronik Erkek Tipi Saç Dökülmesi: Chronostim Losyon
Gündüz ve gece formülüyle içeriğindeki aktif maddeler gün içinde saç için gerekli olan maddeleri en uygun zamanda saç diplerine ulaştırır.

Chronostim Gündüz, laurik asit açısından zengin sabal ekstresi sayesinde seboreyi üzene sokarak hormonal orjinli ve artarak yayılan saç dökülmelerini durdurur.

Chronostim Gece, neoruscin açısından zengin ruskus ekstresi içerir. Bu aktif saç büyümesinde etkin olan VEGF üretimini gece harekete geçirir. Hücresel metabolizma artar böylece keratin sentezi ve saçların tekrar büyümesi teşvik edilir.

Bir ay boyunca sabah 7, akşam 7 püskürtme olarak saçlı deriye masaj yapılarak uygulanır. 1 ay tamamlandıktan sonra aynı uygulama haftada 2 ya da 3 kez tekrarlanır.

DUCRAY CHRONOSTIM BAKIM LOSYONU: Şişe 2x50 ml Fiyatı: 129 TL