Sabri ve Ümit Karan'dan Penaltı İsyanı

Sabri ve Ümit Karan'dan Penaltı İsyanı

Galatasaraylı Futbolcu Sabri, Derbi Maçın Hakemi Bünyamin Gezer'in Son Dakikada Bir Penaltılarını Vermediğini İddia Ederek, Adeta İsyan Etti.

Sabri ve Ümit Karan'dan Penaltı İsyanı

Galatasaraylı futbolcu Sabri, derbi maçın hakemi Bünyamin Gezer'in son dakikada bir penaltılarını vermediğini iddia ederek, adeta isyan etti.

Sabri, hakem Gezer'e tepki göstererek,"Düdüğünü ağzına götürüp de çalamadığı, vermeye cesaret edemediği penaltıya, biz de şaşırdık. Biz kulübeden öyle gördük. O iki metreden, beş metreden nasıl göremedi, anlayamıyorum. Ümit ağabey resmen kaburgalarıma tekme geldi diyor. Bu nasıl olay. İnşallah hakem yaptığını görür de bir daha yapmaz. Saha içinde bize sert bakarak, konuşarak, belli bir yere varacağını sanıyorsa, hakem arkadaşımız belli şeylerde de doğru kararı vermeyi bilmeli. Yüzde bir milyon penaltıydı" dedi.

Ümit Karan da İbrahim Kaş'ın kendisine yaptığı hareketle ilgili olarak, ''Direk kaburgalarıma tekmeyi yedim. Pozisyonu tartışmaya gerek yok. Hakem herhalde çalacaktı, vazgeçti. Bütün stat gördü, hakemler hariç'' diye konuştu.

Hakan Balta ise Beşiktaş'ı tebrik etmek gerektiğini vurgulayarak, ''İyi oynadılar, iyi mücadele ettiler. Biz bunu yapamadık. Fazla pas yapamadık. En büyük sorunumuz buydu. Böyle maçlarda pozisyon üretemiyorsan, gol yemeyeceksin. Kornerden, duran toptan gol yedik. Bu yüzden de üzgünüz'' diye konuştu.

Kaynak: AA