Sabri Sarıoğlu: "Bana Gelen Resmi Teklif Yok"

A Milli Takım ve Galatasaray'ın Genç Futbolcusu Sabri Sarıoğlu, Son Günlerde Kendisi Hakkında Çıkan Transfer Haberleri ile İlgili Olarak, "Bana Şu Ana Kadar Gelen Resmi Bir Teklif Yok" Dedi.

Sabri Sarıoğlu:

A Milli Takım ve Galatasaray'ın genç futbolcusu Sabri Sarıoğlu, son günlerde kendisi hakkında çıkan transfer haberleri ile ilgili olarak, "Bana şu ana kadar gelen resmi bir teklif yok" dedi.

Milli Takım'ın kamp yaptığı Belek'te düzenlenen barbekü partisinden sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Sabri Sarıoğlu, medyada yer alan "Fiorentina Sabri'yi izliyor" şeklinde çıkan haberlerinin sorulması üzerine şöyle konuştu: "Duyumlar ortaya atılıyor. Ancak bana şu ana kadar resmi teklif gelmedi. Eğer teklif gelirse de Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda bir karar vereceğim. Şu ana kadar bana bir teklif gelmedi."

Avrupa Şampiyonası'nın tüm futbolcular için bir vitrin olduğunu ifade eden Sabri, "Bu şampiyona herkes için bir vitrindir. Gerek teknik direktörler gerek menajerler maçlar boyunca oyuncu izliyorlar. Bende eğer forma şansı bulabilirsem orada kendimi en iyi şekilde göstermek istiyorum" diye konuştu.

"MİLLİ TAKIMDA BULUNMAK BİLE BÜYÜK ONUR"

Milli Takım'a çağrıldığı için çok mutlu olduğunu belirten Sabri Sarıoğlu, "Şu anda burada bulunmak bile gurur verici. Benim oynadığım yerde Gökhan Gönül ile tatlı bir rekabete gireceğiz. Artık hangimiz iyi ise o oynayacak. Kimin oynayacağı önemli değil. Biz finallere gidip ismimizi yazdırmak istiyoruz" dedi.

Sabri, Antalya'daki kampın da çok güzel gittiğini sözlerini ekledi.