SABA TÜMER HABERLERİ

Saba Tümer haber, Saba Tümer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saba Tümer - 10.07.2017
Çeşme'de İntihar Girişimi
Ünlü sunucu Saba Tümer’in eski eniştesi Hasan Yamaç, Çeşme’de başına bir el ateş ederek intihar etti.
Saba Tümer - 11.05.2017
La Petite Maison, Ünlü Akınına Uğramaya Devam Ediyor
La Petite Maison'un İstinyePark'taki yeni yerinde yapılan açılış davetlerine iş, moda, tasarım ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katılmaya devam ediyor. La Petite Maison'da yapılan davetlere Levent Kızıl, Aslı-Metin Şen, Ediz Elhadef, Celal-Şebnem Çapa, Sitare Akdilek, Sanem-Ralf Tezman, Ahu-Can Has, Selim Hamamcıoğlu, Şeyma Subaşı, İlkem Öztürk, Ebru Karaçam, Jülide Berkman, Beste Yurttaş, Sibel Kerimoğlu, Can Ortabaş, Eda Taşpınar, Saba Tümer, Cengiz Abazoğlu ve Ayşe Tolga gibi isimler katıldı.
Saba Tümer - 12.04.2017
VAN AVM'yi 3 ayda 2 milyon kişi ziyaret etti ciro %75 arttı
Ayşegül Bensel şöyle devam etti: "VAN AVM hizmete gireli sadece 15 ay olmasına rağmen çevre iller ve ülkelerdeki insanların alışveriş alışkanlıklarını değiştirmesine ve Van'ın cazibe merkezi haline gelmesine büyük katkı sağladı. Genci, çocuğu yaşlısı hep birlikte güzel vakit geçirilen bir yaşam merkezine dönüştü. VAN AVM sadece kentin ve bölgenin değil komşu ülkelerin de uğrak noktası haline geldi. İranlı turistlerin özellikle Nevruz Bayramı'nda Van'ı tercih etmelerinde VAN AVM'nin de önemli katkısı olduğuna inanıyoruz. Hedefimiz Van AVM'de 2017 sonunda, yeni eklenecek markalarımızın yaratacağı enerjiyle ziyaretçi sayısını ve ciroyu daha üst seviyelere çıkarmak olacaktır." Van AVM ünlü konukları ağırlamaya devam ediyor VAN AVM, alışverişle yakaladığı ekonomik başarının yanında, kültür ve sanat etkinlikleriyle kentteki sosyal hayata da canlılık getirdi. Çok sayıda resim sergisine sahne olan Van AVM, Anneler Günü'nden Sevgiler Günü'ne, milli bayramlardan, Ramazan eğlencelerine kadar tüm özel zamanlarda Vanlıların buluşma mekânı oldu. Hande Kazanova, Ivana Sert, Ebru Şallı gibi birçok ünlüyü kente getiren ve Vanlılarla buluşturan Van AVM sosyal sorumluluk kapsamında down sendromlu çocukların da birçok etkinliğine ev sahipliği yaptı. Van AVM bu hafta sonu da ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer ve tiyatro sanatçısı Nilgün Belgün'ü ağırlamaya hazırlanıyor.
Saba Tümer - 03.04.2017
Kanserde Erken Tanı, Yaşam Şansını Üç Kat Artırıyor"
Medikal Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Sezer Sağlam da risk faktörü olmasa da tarama yaptırmanın önemine değinerek, şöyle devam etti: "Yeni teknolojiler ve ilaçlar, özellikle iyi cerrahi uygulamalar ile birleştiğinde, sindirim kanseri tedavilerinde başarı şansı artıyor. Ancak erken tanı çok önemli. Bunun için düzenli taramaların yapılması gerekiyor. Risk faktörü düşük, ya da hiç olmayan sağlıklı bireylerin bile 7 ila 10 yıl gibi aralıklarla endoskopi, gastroskopi ve endoskopi gibi taramaları yaptırması önem taşıyor." Toplantıya, uzmanların yanı sıra, şarkıcı Linet, sunucular Zuhal Topal ile Saba Tümer, oyuncular Hande Ataizi ile Deniz Çakır, oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan da katıldı.
Saba Tümer - 25.02.2017
Devler derbi için sahada büyük heyecan beIN SPORTS'ta
Derbinin tadı İsmet Saz'dan Derbi günü maç öncesi atıştırmalıklarını, beIN Gurme şeflerinden İsmet Saz biri Galatasaraylı biri de Beşiktaşlı olan konukları Saba Tümer ve Anıl İlter ile birlikte belirleyecek.
Saba Tümer - 12.01.2017
Ünlülerden 'Hayatına Sahip Çık' Kampanyasına Destek
#HAYATİNASAHİPCİK' Toplantıda, Ata Demirer, Ayhan Sicimoğlu, Burcu Esmersoy, Demet Akbağ, Dilara Koçak, Ege, Fatih Terim, Gezegen Mehmet, Hülya Koçyiğit, Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Yaşin, Osman Müftüoğlu, Saba Tümer, Şahika Ercümen, Sedef İybar, Taylan Kümeli, Tümer Metin'in "hayatinasahipcik" hashtagiyle; sokakta gezerken, bir restoranda yemek yerken, balık tutarken, sinemaya giderken, parkta dolaşırken çekilen hayatın içinden görüntüleri de paylaşıldı.
Saba Tümer - 12.01.2017
Ünlülerden 'Hayatına Sahip Çık' Kampanyasına Destek
#HAYATİNASAHİPCİK' Toplantıda, Ata Demirer, Ayhan Sicimoğlu, Burcu Esmersoy, Demet Akbağ, Dilara Koçak, Ege, Fatih Terim, Gezegen Mehmet, Hülya Koçyiğit, Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Yaşin, Osman Müftüoğlu, Saba Tümer, Şahika Ercümen, Sedef İybar, Taylan Kümeli, Tümer Metin'in "hayatinasahipcik" hashtagiyle; sokakta gezerken, bir restoranda yemek yerken, balık tutarken, sinemaya giderken, parkta dolaşırken çekilen hayatın içinden görüntüleri de paylaşıldı.
Saba Tümer - 12.01.2017
Ünlülerden 'Hayatına Sahip Çık' Kampanyasına Destek
#HAYATİNASAHİPCİK' Toplantıda, Ata Demirer, Ayhan Sicimoğlu, Burcu Esmersoy, Demet Akbağ, Dilara Koçak, Ege, Fatih Terim, Gezegen Mehmet, Hülya Koçyiğit, Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Yaşin, Osman Müftüoğlu, Saba Tümer, Şahika Ercümen, Sedef İybar, Taylan Kümeli, Tümer Metin'in hayatinasahipcik hashtagiyle; sokakta gezerken, bir restoranda yemek yerken, balık tutarken, sinemaya giderken, parkta dolaşırken çekilen hayatın içinden görüntüleri de paylaşıldı.
Saba Tümer - 12.01.2017
İş, Sanat ve Spor Dünyası, Saldırılara Karşı 'Hayata Sahip Çıkmak' Üzere Birleşti
Toplantıda; Ata Demirer, Ayhan Sicimoğlu, Burcu Esmersoy, Demet Akbağ, Dilara Koçak, Ege, Fatih Terim, Gezegen Mehmet, Hülya Koçyiğit, Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Yaşin, Osman Müftüoğlu, Saba Tümer, Şahika Ercümen, Sedef İybar, Taylan Kümeli, Tümer Metin'in 'hayatinasahipcik' hashtagiyle; sokakta gezerken, bir restoranda yemek yerken, balık tutarken, sinemaya giderken, parkta dolaşırken çekilen hayatın içinden görüntüler paylaşıldı.
Saba Tümer - 27.09.2016
Türk Telekom ve BM İş Birliği
Farklı sektörlerden ünlü isimler Bu yıl gerçekleştirilen Sosyal Fayda Zirvesi'nde birçok farklı kurum ve sektörden de önemli isimler yer alıyor. İhtiyaç Haritası projesinin sahibi ünlü oyuncu Mert Fırat, TV programcısı ve yayıncı Saba Tümer, model ve Argande gönüllüsü Sema Şimşek, ödüllü tasarımcı Hatice Gökçe, piyanist ve UNICEF İyi Niyet Elçisi Gülsin Onay, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk Kıvılcım, Hitachi Veri Sistemleri Türkiye CEO'su Serdar Sayar, Facebook Kamu Politikaları Türkiye Sorumlusu Nilay Erdem, Avrupa Birliği Bakanlığı Proje Uygulama Başkanı Bülent Özcan, The Guardian gazetesi editörlerinden Naomi Larsson, BBC Media Action'dan Elizabeth Miems zirveye katılacak isimlerden bazıları.
Saba Tümer - 09.09.2016
'YILDIZLAR Da Kayar: Das Borak Sinema Filminin Galası Yapıldı'
'BOL YILDIZLI GALA' Galaya filmin başrol oyuncuları; 'Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Ali Erkazan, Ali Rıza Tanyeli, Serenay Aktaş, Tan Taşcı, Cem Belevi, Didem Taslan, Fulden Akyürek, Dora, Görkem Mete Demir ve Veysel Diker, Ümit Karan, Saba Tümer'in yanı sıra birçok ünlü isim katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Saba Tümer Haberleri | Saba Tümer Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Saba Tümer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saba Tümer kimdir, hayatı ve biyografisi. Moi Sahne'de Aralık Ayında Dopdolu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 20:34:32. #1.13#

title