Saadet Partisi'nden Kaynaşma Toplantısı

Saadet Partisi'nden Kaynaşma Toplantısı

Saadet Partisi (Sp) Gençlik Kolları Genel Başkanı Atik Ağdağ, Türkiye'nin İçeriden ve Dışarıdan Bir Tehlike Çemberi İçerisine Alınmaya Çalışıldığını Söyledi.

Saadet Partisi'nden Kaynaşma Toplantısı

Saadet Partisi (SP) Gençlik Kolları Genel Başkanı Atik Ağdağ, Türkiye'nin içeriden ve dışarıdan bir tehlike çemberi içerisine alınmaya çalışıldığını söyledi.

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı Gençlik Kolları tarafından Elmacıoğlu Restaurant'ta gerçekleştirilen kaynaşma toplantısına partililer yoğun ilgi gösterdi. Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Atik Ağdağ'ın da katıldığı kaynaşma toplantısında, "Mücahit Erbakan" sloganları atıldı.

Kahvaltılı toplantıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Atik Ağdağ, Türkiye'nin içeriden ve dışarıdan bir tehlike çemberi içerisine alınmaya çalışıldığını söyledi. Genç partililerin sloganları arasında konuşmasını sürdüren Ağdağ, Türkiye'nin büyümesi için çalışacaklarını bildirdi.

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Duran Soyuğur ise, 2007 yılının seçim yılı olduğunu belirterek, milletvekilliği yaş sınırının 25'e indirilmesini eleştirdi. Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti.

(SEK-HO-Y)