Saadet Partisi İstanbul Adayı Bekaroğlu

Saadet Partisi İstanbul Adayı Bekaroğlu

Saadet Partisi'nin (Sp) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Eski Fazilet Partisi Milletvekili Mehmet Bekaroğlu Olduğu Açıklandı.

Saadet Partisi İstanbul Adayı Bekaroğlu

Saadet Partisi'nin (SP) İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayının eski Fazilet Partisi Milletvekili Mehmet Bekaroğlu olduğu açıklandı.

Saadet Partisince, İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayının açıklanması ve ilçe belediye başkan adaylarının basına tanıtılması amacıyla Bağcılar Olimpik Spor Salonunda program düzenlendi.

Partilerine ilginin her geçen gün arttığını, Anadolu'da gittikleri her ilde coşkuyla karşılandıklarını dile getiren Kurtulmuş, bu ilginin iktidar olacaklarının belirtisi olduğunu kaydederek, partililerden heyecanlarını kaybetmemelerini istedi.

Kurtulmuş, partisinin geçmişte çok zor bir süreçten geçtiğini ifade ederek, ''Dünyanın neresinde olursa olsun sizlerin geçirdiği süreci yaşayan hiçbir siyasi hareket ayakta kalamazdı. Rüzgarın tersten estiği dönemlerde bile yılmayarak bugünlere geldik. Bu kadar zor şartlarda ayakta kalmayı başaran sizlere teşekkür ediyoruz'' dedi.

Numan Kurtulmuş, siyasetlerinin bir medeniyet siyaseti olduğunu, makam, mevki ve menfaat gütmediklerini, siyasetlerinin değerler üzerine kurulu olduğunu ifade etti.