Rus Papaz, Sosyal Medyada Paylaştığı Lüks Yaşam Tarzıyla Fenomen Oldu

Rus Papaz, Sosyal Medyada Paylaştığı Lüks Yaşam Tarzıyla Fenomen Oldu

Rusya'da yaşayan bir papaz, Instagram'a yüklediği dünyaca ünlü ayakkabılar, çantalar ve pahalı restoranlardaki lüks ziyafet görüntülerinin paylaşılması sonrası sosyal medyada fenomen oldu.

Rusya'da bir papaz instagrama yüklediği lüks yaşam tarzı ve zenginliğini yansıtan fotoğraflarla fenomen oldu.

PAPAZIN PAYLAŞIMLARI SOSYAL MEDYADA DİKKAT ÇEKMEYE BAŞLADI

Rusya'nın Tver şehrinin Eparhiy Bilimsel Kütüphanesi Başkanı olan Papaz Vyaçeslav Baskakov'un 2018 yılı boyunca paylaştığı fotoğraflar ve görüntüler ancak Aralık ayında dikkat çekmeye başladı. Papaz Vyaçeslav Baskakov instagram hesabına yüklediği hepsi dünyaca ünlü markalardan olan Gucci ayakkabılar, Louis Vuitton çantaların resimleri ve pahalı restoranlardaki lüks ziyafet görüntülerinin paylaşılmasıyla tartışma konusu olmaya başladı.

PAPAZIN BU KADAR PARAYI NEREDEN BULDUĞU SORGULANMAYA BAŞLANDI

"Archpriesttver" instagram hesabından paylaşılan fotoğraflar daha sonra kaldırıldı. Ardından hesap görünüme kapatıldı. Ancak daha önceden screenshot ile paylaşılan görüntü ve fotoğraflar yaygınlaşınca Vyaçeskavko Baskakov kendisini daha fazla gizleyemedi. Papaz'ın bu kadar parayı nereden bulduğu sorgulanmaya başladı. Rusya Ortodoks Kilisesi henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

YORUMLAR (6)

  • BEN:
    Unutmayın dini geçim kapısı yapmak haramdır
    SEN: içki , içmek de haramdır ama malesef düşünen yok işinize geleni alıyorsunuz beyninize o kadar çok haram varki biliyormusunuz bilemm
  • BEN:
    Sosyal medyanın etkisine bak bir müslüman çocuğunu hristiyanlığa özendirmiş Kalbindeki dünya sevgisinden Allah seni kurtarsın her kötülüğün başı dünya sevdası ve cimriliktir Özenmeyin yanlış işlere siz Mümin siniz kendinize gelin Hocalıkta para olduğunu söyleyen İşin gerçeği rumuzlu kişi : Kahinleri üfürükçülere hoca hacı diyip bu dini kirletmeyin hacının hocanın bunlarla ne işi olur Hacı Hoca dua eder İnsanları ilmiyle aydınlatır Dua ederkende Allah rızası için eder para almaz
Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.